Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler?

/ 17 Eylül 2019 / 209 views / yorumsuz
Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler?

Kadınların en çok merak ettikleri ve en çok araştırdıkları konulardan biri de erkeklerin yatakta ne istediği konusudur. Erkekler cinsel ilişkiden ne bekler, nasıl davranmanız gerekir? Aslında her erkeğin cinsel ilişkiden beklentisi farklıdır.

Yapılan araştırmalara göre erkekler yatakta genellikle sonuç odaklıdır ancak çok büyük bir kesim de unutulmayacak, duygu dolu bir seks deneyimi yaşamaktan hoşlanır. Erkeğinizin yatakta ne istediğini anlamak için onunla konuşmayı ve ona ne istediğini sormayı deneyebilirsiniz.

Erkekler cinsel ilişkiden ne bekler, nasıl davranmalıyım?

cinsellik

Bir erkeği yatakta mutlu etmek, aslında oldukça kolaydır. Erkeklerin kadınlara bakış açılarını değerlendirerek, bu konuda detaylı bir araştırma yaptık. Erkekler cinsellikte ne ister diyorsanız işte detaylar…

Cesur olmanızı isterler

cinsellikte eşinin üzerinde olan kadın

Erkeler yatakta ve günlük yaşamda cesur kadınlar görmek ister. Erkeklerin cinsel ilişki sırasında görmekten hoşlandıkları hareket, kadınların kendi cinsel organlarına parmakları ile dokumalarıdır.

İlişki sırasında kadınlar bu eylemi orgazm olmak için yaparlar ancak erkekler de bu hareketlerden çok fazla hoşlanırlar. Kadınların bu davranışları, erkeklerin aklını başından alan hareketlerden biridir.

Sizi izlemesini sağlayın

Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Erkekler ilişkide ne ister diye merak edenlerdenseniz, kadınlarını izlemeyi çok sevdiklerini bilmelisiniz. Erkeler, özellikle kadınların orgazm anlarını görmekten çok hoşlanırlar.

Kadınların büyük bir kısmı bundan utansa da aslında erkeklerin en sevdikleri ve cinsel ilişki sırasında tahrik oldukları anlardan biridir. Erkeğinizi etkilemek istiyorsanız, orgazm olduğunuz anlarınızı ona sergilemekten çekinmeyin.

Erkeğinizi okşayın

Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Yatakta bir erkeği mutlu etmenin bir diğer yolu da ona dokunmaktır. Erkeğinize ellerinizi hafif yağlayarak masaj yapabilirsiniz. Ayrıca onun cinsel organına dokunmanızı ve bunu seyretmeyi de çok severler.

Bu yüzden yatakta cesur davranmalı ve ön sevişmeye müsaade etmelisiniz. Erkeğinizin, küçük dokunuşlar ve öpücükler ile aklını başından alabilirsiniz.

Müstehcen konuşmalardan kaçınmayın

Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Erkelerin yatakta en sevdikleri şeylerden biri de müstehcen konuşmalardır. Kadınlarının seks sırasında konuşmasını çok seven erkekler müstehcen konuşmalardan da tahrik olurlar. Seks sırasında çekinmeden, içinizden geçenleri erkeğinize söyleyebilir ve ona iltifatlar edebilirsiniz.

Seks oyuncaklarından yardım alın

cinsel fantezi

Erkekler yatakta neye dayanamaz? Bu sorunun cevabını seks oyuncakları olarak verebiliriz. Her ne kadar kadınlar için anlamsız gelse de erkekler bu oyuncaklara bayılırlar ve müthiş derecede tahrik olurlar. Kelepçe, göz bandı ya da zincir kullanarak seks hayatınızı renklendirin ve erkeğinizi çılgına çevirin.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..