Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri

/ 22 Kasım 2019 / 3.627 views / yorumsuz
Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri

Erkek veya kadın ünlülerin dövme tasarımları, ünlülerin kendileri için anlam ifade eden olayları ya da konuları betimleyerek yaptırdıkları, dövme çizimlerinden oluşur. Aynı zamanda trend dövme modellerinin kullanımı ile de yaptırılan ve ünlülere ait olan dövme tasarımları da bulunmaktadır.

Erkek ya da kadın ünlülerin dövme modelleri, dövme modellerinin özellikleri, dövme modellerinin çizimleri, dövme modellerinin içerdiği anlamlar hakkında bilgiler, alt başlıklar içerisinde yer alır.

Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri Özellikleri

Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri

Erkek veya kadın ünlülerin dövme tasarımı özellikleri şu şekilde sıralanır:

 • Erkek veya kadın ünlüler yaptırdıkları dövmelerde hayatlarına ilişkin önemli anları betimleyen dövmeler yaptırırlar.
 • Erkek veya kadın ünlüler dövmelerinde doğa temasına uyumlu çizimler ve hayvan figürlerinin kullanımı ile oluşturulmuş dövmeler kullanırlar.
 • Erkek veya kadın ünlüler, yaptırdıkları dövmelerde sanat dünyasına ait etkileyici bir film veya eserin sembolik içeriklerinin betimlendiği dövmeler kullanırlar.
 • Erkek veya kadın ünlüler, birlikte oldukları insanlara dair sevgilerini gösteren dövme çizimleri kullanırlar.

Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri Çizimleri

ünlülerin dövme modelleri

Erkek veya kadın ünlülerin dövme tasarımı çizimleri içerinde hayvan figürlü dövme çeşitleri yer alır. Ünlülerin dövme figürlerinin çizimleri şu şekilde sıralanır:

 • Yıldız Asyalı, ilk aşkını anlatan ve güneş figürüne ile yapılan bir dövme tasarımına sahiptir.
 • Gökhan Özen, iki kızı Ada ve Derin’e ait isimlerini taşıyan bir dövmeye sahiptir.
 • Meryem Uzerli, aslan figürlü bir dövme modeline sahiptir.
 • Hazal Kaya, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları serisinde kullanılan sembolik işareti, dövme olarak yaptırmıştır.

Erkek ya da kadın ünlülerin dövme modelleri yaratıcı çizimleri haricinde, aileleri, eşleri, hayat felsefeleri ve beğendikleri sanat temelli konular hakkında da ayrıntıları içeririler. Ünlüler yaptırdıkları dövme modellerini, sosyal medya hesaplarından paylaşıp, dövmelerinin içerdiği anlamlar hakkında da ayrıntılara sosyal medya paylaşımları üzerinden yer verirler.

Ceyda Düvencinin Dövme Modeli

ceyda düvenci dövmesinin anlamı

Ceyda Düvencinin dövme tasarımı, hayatında büyük yere sahip olan ailesi ile ilgili ayrıntılara sahiptir. Ceyda Düvencinin dövmesi hakkında ayrıntılar şu şekilde sıralanır:

 • Ceyda Düvencinin dövmesi, ‘’bu su hiç durmaz’’ sözü üzerine tasarlanmış olan bir çizim ile yaptırılmıştır.
 • Dövme üzerinde denizde yer alan bir kayık ve içerisinde bir gezintiye çıkmış, anne, baba ve çocuklardan oluşan bir aile yer almaktadır.
 • Dövme de yer alan kayık üzerine ise çocuklarına ait isimler yazılmıştır.

Şahan Gökbakarın Dövme Modeli

Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri

Şahan Gökbakarın dövme tasarımı, ailesi ile ilgili ayrıntıları içerir. Şahan Gökbakarın dövmesinin özellikleri şu şekilde sıralanır:

 • Şahan Gökbakarın dövmesi büyük boyutlarda yapılmış bir portre şeklinde çizilmiştir.
 • Dövmede küçük oğlunun yüzü çizilerek, oğlunun portresi yapılmıştır.
 • Bu dövme tasarımı ile oğluna olan sevgisini ifade eden ünlü isim, dövmeyi koluna yaptırmıştır.

Neslihan Atagülün Dövme Modeli

Erkek Ya Da Kadın Ünlülerin Dövme Modelleri

Neslihan Atagülün dövme tasarımı, eşine karşı duyduğu sevginin detaylarını içermektedir. Neslihan Atagülün dövmesi hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Neslihan Atagülün dövmesi, dudağının iç kısmına yaptırılmıştır.
 • Dudağının iç kısmında yer alan dövme çiziminde, eşi Kadir Doğulunun isminin baş harfi olan ‘’K’’ harfi kullanılmıştır.
 • Bu dövme ünlü isim tarafından, eşine duyduğu sevgiyi anlatmak için yaptırılıp, sosyal medya hesabından paylaşılmıştır.
 • Sosyal medya hesabında dövmeyi paylaşan Neslihan Atagül, paylaşımın altına ‘’aşk bulundu’’ notunu eklemiştir.

Erkek ya da kadın ünlülerin dövme modelleri, sembolik şekilleri, hayvan figürlerini, filmlerin sembolik logolarını, çocuklarının ve eşlerinin isim ya da portrelerinin çizimlerini içerir.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..