Moda

Erkek ve Kadında En Çok Dikkat Çeken Giyim Tarzları

Erkek ve Kadında En Çok Dikkat Çeken Giyim Tarzları

Erkeler ve kadınlar, karşı cins için giyinmek ister. Üzerindeki kıyafetlerin karşı cins açısından ilgi çekici olması hem erkeklerde hem de kadınlarda özgüvenin yüksek olmasını sağlar. Kadınların ve erkeklerin giyim tarzları ve zevkleri farklıdır.

Erkeklerin kadında sevdiği giyim tarzı, genel olarak seksi kıyafetlerdir. Kadınların vücutlarını ortaya çıkaran kıyafetleri gören erkekler, onları daha çekici bulurlar. Sizlere erkekler ve kadınların gözünden dikkat çeken giyim tarzlarını açıklayalım;

Erkekleri etkileyen giyim tarzları;

erkeklerin dikkatini çeken giyim tarzı

Erkekler, kadınların bacaklarının ve vücut hatlarının ortaya çıktığı kıyafetleri görmekten çok hoşlanırlar ve bu tür kıyafetleri dikkat çekici bulurlar. Özellikle bacakları saran ve tamamen ortaya çıkana Jean tarzı Skinny pantolonlar, erkekler tarafından sevilen modeller arasında ilk sırada yer alıyor.

Bayanların rahat olması açısından tercih ettiği tayt modelleri de erkeklerin beğendiği kıyafetlerdendir. Özellikle deri olan ve bacaklara yapışan modelleri, erkeklerin büyük ilgisini çekiyor.

erkek kıyafeti giyen bayanlar

Erkeklerin çekici bulduğu giyim tarzı, her ne kadar bayanlar hoşlanmasa da kendi kıyafetlerinin kadının üzerinde olması. Erkeklerin büyük tişörtleri ya da gömlekleri kadınların üzerinde olduğunda, onların daha ilgi çekici olmasını sağlıyor.

Erkekler, kendilerine ait kıyafetleri kadınlarda görmeyi daha seksi buluyorlar.

iyi giyinen kadın

Bayanların ve erkeklerin ortak noktası ise seksi gece kıyafetlerdir. Özellikle vücut hatlarını gözler önüne seren kıyafetler, erkeklerin bakışlarının odak noktası oluyor.

Ancak bu kıyafetleri seçerken oldukça dikkatli olmak gerekiyor. Vücut kusurlarını ön plana çıkaran kıyafetler ilgi çekicilikten uzak kalınmasına neden olur.Mini elbise ya da mini etek de dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.

dikkat çeken etekler

Uzun belli mini eteklerin altına düz ayakkabı giyen bayanlar, erkeklerin ilgi odağı oluyor. Bu tarzın bayanlara hem seksilik hem de sportif hava kattığını düşünüyorlar.

Basit seksi elbiseler, birkaç aksesuar ve altına topuklu ayakkabı giyen kadınlar da erkeklerin büyük ilgisine maruz kalıyor. Tüm vücudu saran, abartıdan uzak ve sade elbiselerin bayanları daha seksi yaptığına inanan erkeklerin sayısı oldukça fazladır.

bel dekoltesi için giyim tarzı

Erkeklerin en beğendiği kadın giyim tarzı ise kotlar üzerine giyilen ve vücudu saran beyaz tişörtler. Bu kıyafetler ile bayanların hem masum hem de seksi göründüklerini itiraf ediyorlar.

Kadınları etkileyen giyim tarzları;

erkek giyim tarzları

Kadınların beğendiği erkek giyim tarzları, genellikle modaya uygun seçilmiş olan kıyafetlerdir. Bayanlar gibi erkeklerde de dış görünüşün ve kıyafetin önemi büyüktür. Bayanların ilgisini çekmek istiyorsanız kıyafetlerinizin seçimlerine çok önem vermelisiniz. İşte siz erkeklere birkaç tüyo…

Kadınların erkeklerde çekici bulduğu giyim tarzlarında ayakkabı seçimi çok önemlidir. Giymiş olduğunuz pantolon ile ayakkabınızın arasında bir ton koyu renk olmalıdır. Ayakkabı pantolon renginin bir ton koyusu ya da daha koyu renk seçilmelidir.

önden düğmeli gömlek

Kadınların beğendiği erkek giyim, Henley tarzı gömlek ya da önden düğmeleri olan tişörtler veya uzun kollu tişörtlerdir. Bahar ve yaz giyimi için keten ya da penye olan tişörtler tercih edebilirsiniz.

Vücudu formda olan erkeklerin mutlaka dikkate alması gereken bu öneri, kadınların bayıldığı kıyafet tarzları arasında yer alır, pek çok ünlü oyuncunun da tercihidir.

en iyi erkek giyim modeli

Kot pantolon ve beyaz tişört, ereklerin de daha seksi ve daha çekici görünmesi sağlayan giyim tarzlarıdır. Beyaz tişörtünüzü bisiklet yaka veya önden düğmeli olanlardan seçebilirsiniz.

Açık renk kotların üzerine koyu ve slim fit olan bir ceket tercih etmeniz halinde, bayanların dikkatini üzerinizden eksik etmezsiniz.

kadınları etkileyen tşörtler

Kadınların beğendiği erkek tarzı, ince ve V yakalı olan kazaklardır. Bu tarzda olan süveterler de kadınların ilgisini çeker. Bu tür kıyafetler kadınların üzerinde, kendine bakan erkek izlenimi uyandırmaktadır. Bu giyim tarzında desenli ya da sade modeller tercih edebilirsiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL