Erkek Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır?

/ 17 Eylül 2019 / 80 views / yorumsuz
Erkek Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır?

Erkek neden aldatır? Kadınların en çok merak ettikleri konuların başında erkeklerin neden aldattığı gelir. Yapılan araştırmalar, tüm erkelerin her zaman olmasa da bazı dönemlerde aldatmaya meyilli olduğunu gösterir. Erkeklerin neden aldattığı ise tartışmaya açık bir konudur. Her erkeğin kendine göre milyonlarca sebebi olabilir. Ancak bir kadının aldatan erkeği tespit etmesi oldukça kolaydır.

Aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatma sebepleri nelerdir?

Erkek Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır?

Erkekler, aldattıklarında her zamankinden farklı davranışlar sevgiler. Eğer sevgilinizle aynı evde yaşıyorsanız ya da evliyseniz, size karşı olan tutum ve davranışlarında değişiklik olduğunda, ondan şüphelenebilirsiniz. Şüpheleriniz bazen yanlış da olabilir. Erkeğinizin sizi aldattığını anlamak için onu gözlemlemeniz ve bazı hareketlerini değerIendirmeye almanız faydalı olur.

Siz karşı çok iyi davranıyorsa

mutlu çift

Aldatan erkek belirtileri, onun size iyi davranması ve eskiden olduğundan daha ilgili olmasıdır. Size normalden çok daha anlayışlı ve iyi davranıyorsa, kavga ettiğinizde bile alttan alıyorsa, her davranışınıza olumlu yaklaşıyorsa, sizi aldatmış olma ihtimali yüksektir. Bu davranışlarının sebebi ise size duymuş olduğu vicdan azabıdır. Aldatan erkekler, eşlerine iyi davranarak içlerindeki azaptan kurtulacaklarını zannederler.

Pahalı hediyeler

kolye takan kadın

Aldatan erkek nasıl anlaşılır test etmek istiyorsanız ondan pahalı hediyeler isteyin. Özellikle ev hanımlarının altında iyi bir araba varsa, mutlaka eşlerinin daha önce onları aldattığını söyleyeceklerdir. Eşiniz sizi aldatıyorsa pahalı hediyeler ile hem sizi hem de kendi mutlu edeceğini düşünür. Özellikle hiç beklenmedik zamanlarda eşiniz tarafından alınan pahalı kolyeler, araba ya da bunlar gibi maddi değeri yüksek olan hediyelerden mutlaka şüphelenmelisiniz.

Artık kıskanmıyorsa

sevgilisi için kavga eden erkek

Eşiniz artık sizi kıskanmaktan vazgeçtiyse, bunun altında da mutlaka başka bir sebep vardır ve çoğunlukla bu sebep sizi aldatmasıdır. Önceden arkadaşlarınızla dışarı çıkmanızı istemeyen, kıyafetlerinize karışan eşiniz artık bunları değerlendirmiyorsa ve birdenbire sizi özgür bıraktıysa, sizi aldatıyor olması ihtimali çok yüksektir.

Eve geç geliyorsa

erkeğini bekleyen kadın

Eşinizi işini bahane ederek, evine her zamankinden daha geç gelmeye başladıysa ve artık cep telefonuyla daha çok ilgilenir olduysa, mutlaka aldattığından şüphelenmelisiniz. Eve geç gelmesinin sebebi gerçekten işi olabilir ancak sizden daha çok telefonuyla ilgilenmesi, kesinlikle işle alakalı değildir. Aldatan evli erkek yalanları genellikle işle alakalıdır. İşim uzadı, bugün toplantım var, şehir dışında görüşmelerim var gibi bahaneler varsa, mutlaka bunları araştırmalısınız.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..