Aşk

Erkek Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır?

Erkek Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır?

Erkek neden aldatır? Kadınların en çok merak ettikleri konuların başında erkeklerin neden aldattığı gelir. Yapılan araştırmalar, tüm erkelerin her zaman olmasa da bazı dönemlerde aldatmaya meyilli olduğunu gösterir. Erkeklerin neden aldattığı ise tartışmaya açık bir konudur. Her erkeğin kendine göre milyonlarca sebebi olabilir. Ancak bir kadının aldatan erkeği tespit etmesi oldukça kolaydır.

Aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatma sebepleri nelerdir?

Erkek Neden Aldatır Nasıl Anlaşılır?

Erkekler, aldattıklarında her zamankinden farklı davranışlar sevgiler. Eğer sevgilinizle aynı evde yaşıyorsanız ya da evliyseniz, size karşı olan tutum ve davranışlarında değişiklik olduğunda, ondan şüphelenebilirsiniz. Şüpheleriniz bazen yanlış da olabilir. Erkeğinizin sizi aldattığını anlamak için onu gözlemlemeniz ve bazı hareketlerini değerIendirmeye almanız faydalı olur.

Siz karşı çok iyi davranıyorsa

mutlu çift

Aldatan erkek belirtileri, onun size iyi davranması ve eskiden olduğundan daha ilgili olmasıdır. Size normalden çok daha anlayışlı ve iyi davranıyorsa, kavga ettiğinizde bile alttan alıyorsa, her davranışınıza olumlu yaklaşıyorsa, sizi aldatmış olma ihtimali yüksektir. Bu davranışlarının sebebi ise size duymuş olduğu vicdan azabıdır. Aldatan erkekler, eşlerine iyi davranarak içlerindeki azaptan kurtulacaklarını zannederler.

Pahalı hediyeler

kolye takan kadın

Aldatan erkek nasıl anlaşılır test etmek istiyorsanız ondan pahalı hediyeler isteyin. Özellikle ev hanımlarının altında iyi bir araba varsa, mutlaka eşlerinin daha önce onları aldattığını söyleyeceklerdir. Eşiniz sizi aldatıyorsa pahalı hediyeler ile hem sizi hem de kendi mutlu edeceğini düşünür. Özellikle hiç beklenmedik zamanlarda eşiniz tarafından alınan pahalı kolyeler, araba ya da bunlar gibi maddi değeri yüksek olan hediyelerden mutlaka şüphelenmelisiniz.

Artık kıskanmıyorsa

sevgilisi için kavga eden erkek

Eşiniz artık sizi kıskanmaktan vazgeçtiyse, bunun altında da mutlaka başka bir sebep vardır ve çoğunlukla bu sebep sizi aldatmasıdır. Önceden arkadaşlarınızla dışarı çıkmanızı istemeyen, kıyafetlerinize karışan eşiniz artık bunları değerlendirmiyorsa ve birdenbire sizi özgür bıraktıysa, sizi aldatıyor olması ihtimali çok yüksektir.

Eve geç geliyorsa

erkeğini bekleyen kadın

Eşinizi işini bahane ederek, evine her zamankinden daha geç gelmeye başladıysa ve artık cep telefonuyla daha çok ilgilenir olduysa, mutlaka aldattığından şüphelenmelisiniz. Eve geç gelmesinin sebebi gerçekten işi olabilir ancak sizden daha çok telefonuyla ilgilenmesi, kesinlikle işle alakalı değildir. Aldatan evli erkek yalanları genellikle işle alakalıdır. İşim uzadı, bugün toplantım var, şehir dışında görüşmelerim var gibi bahaneler varsa, mutlaka bunları araştırmalısınız.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL