Erkek Giyim Tarzı Nasıl Olmalı

/ 17 Eylül 2019 / 3.645 views / yorumsuz
Erkek Giyim Tarzı Nasıl Olmalı

Daha etkileyici bir erkek olabilmek için giyim tarzı önemli! Nerde ne zaman ne giyeceğini bilmeyen erkek sayısı oldukça fazla. Erkek kombinleri, yaz-kış tarzları erkek kıyafetleri, göbekli erkek giyimi, zayıf erkek giyimi ve giyim tarzları nasıl olmalı diyorsanız, doğru adresteniz.

Kadınların en beğendiği erkek giyim tarzları da burada. Gerçekten de kadınlar iyi giyinen erkeklerden çok etkilenir ve belki de ısrarla peşinden koşarlar.

Erkek Giyim Tarzı Nasıl Olmalı

İnce fizikli erkekler ve diğerleri, erkek giyim tarzı nasıl olmalı, diyorsanız bu görsellere ve bu açıklamalara çok dikkat etmelisiniz.

Kendine has imajı olan erkek, bayanlar için her zaman ön plandadır ve daha karizmatik görünürler. İyi giyinen erkekler, kızlar tarafından çok dikkat çeker, ve vazgeçilmez olurlar.

Ağır giyim tarzına sahip erkekler

kaslı erkek giyim tarzı

Ağır giyim stilindeki erkekler kadına çok çekici gelir. Böyle giyinen erkekler her zaman bayanlar için daha karizmatik ve yakışıklı görünür. Kadın için elde edilemez görünür ve kadın bu erkeği elde etmek için belki de hırs yapabilir.

Teninize uygun bir keten ya da kumaş pantolon onun üstüne uyumlu bir gömlek harika olur. Bunların üzerine de sade bir ceket vazgeçilmez olabilir. Kadınların en beğendiği ve seksi gördüğü giyim tarzları arasında ağır giyim modeli vardır.

Mavi renk kıyafetler

mavi renk giyinen erkekler

Erkeklerin çoğu siyah renkteki kıyafetleri tercih edebiliyor. Oysa mavi renkteki giysiler erkek için tam bir tarz olabiliyor. Çivit mavisi, bu mavisi, koyu maviler, sax mavisi gibi daha bir sürü.

Mavi renkli kıyafetler erkeği bayanın gözünde, daha tatlı ve sempatik gösterir.

Daha samimi renkler

renkli giyinen erkekler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi erkeklerin büyük çoğunluğu siyah rengi sever. Bu bir tarz değildir; alışılmışlığa dönmüştür.

Daha açıklayıcı, sıcak, samimi kıyafetler, kızlara karşı yakınlık, anlayışlı erkek, algısı yansıtır. Örneğin yeşil renkteki tşört ya da kazaklar çok güzel görünüyor.

Erkek renk kombinleri önemli

gömlek ve kumaş uyumlu erkek

Erkek giyim tarzı nasıl olmalı? İki aynı rengi üst üste giymek tarz değil; direkt yanlıştır. Örneğin pantolon açık renkse üstündeki koyu olmalı.

Mesela zayıf erkek koyu renkte tşört, gömlek, kazak gibi giyim tarzlarından kaçınmalıdır. Çünkü daha zayıf gösterir. Kilolu erkek de zayıf görünmek için koyu elbiseler giyebilir.

Dar paça pantolon olmaz

Erkek Giyim Tarzı Nasıl Olmalı

Bayanlar böyle erkeklerden hoşlanmıyor! Dar paça pantolon her erkeğe yakışmıyor.

Aslında çoğu erkekte iyi bir tarz yansıtmıyor. Özellikle kilolu ya da sporcu iri bacaklı erkeklere dar paça pantolonlar hiç uyumlu değil. Hem boyu kısa gösterip, hem de estetiği bozmakta.

Kilolu erkekler nasıl giyinmeli

kilolu erkekler nasıl giyinmeli

Kilolu erkekler dar tşört, gömlek, kazak gibi kıyafetleri giymemelidir. Dar giyim tarzı giysiler, vücut hatlarını daha belirginleştirdiği için, fazla kiloları daha belirgin yapar.

Göbeğinizin ya da yağlarınızın saklanmasını istiyorsanız dar giyim tarzından kaçının.

Zayıf erkekler ne giymeli

ince erkekler nasıl giyinmeli

Erkek giyim tarzı nasıl olmalı? Zayıf erkekler de dar giysilerden uzak durmalıdır. Dar alt ya da üst kıyafet giyen zayıf erkek, daha zayıf ve ince görünür.

Bu sebeple ince görünen erkek biraz daha iri, kalıplı görünebilmek adına, uyumlu bol giyim tarzını tercih etmelidirler. Kızlar zayıf erkeklerden çok yapılı görünen erkeklerden hoşlanır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..