Gündem

Erkek Arkadaşını Acımazsızca Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü ve Sonra

Erkek Arkadaşını Acımazsızca Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü ve Sonra

Eskişehir’de apart evinde beraber kaldıkları gecede, sevgilisi olan erkek arkadaşını, acımasızca boğazından ve göğsünden bıçaklayan kadın, namusumla oynadı diyerek kendisine hak aramaya çalıştı.

Sevgilisini öldüren kadının cinayeti, 03.06.2020 tarihinde Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak’ta gerçekleşti. Sokak civarında bir apartta kalan Emrah Sanat’ın (32) yanına İzmir’den Eskişehir’e gelen kız arkadaşı Özlem Ç. (32) planlı olarak erkek arkadaşını cinayete kurban götürdü.

Erkek Arkadaşını Öldüren Kadın Yakalandı

Erkek arkadaşını öldüren Özlem Çatalbaşoğlu olay yerinden kaçtı. Polis ekiplerinin yaptıkları araştırma ile beraber çevredeki güvenlik kameraları ve MOBESE desteğiyle katil zanlısının gittiği güzergahlar tespit edildi. Ortalama 1 saat sonra Huzur Mahallesi’ndeki akrabasının yanında cinayet bıçağı ile beraber Özlem Ç. yakalandı.

Erkek Arkadaşını Öldüren Katil Kadın Tutuklandı

Sevgilisini öldüren kadın

Eskişehir’deki erkek arkadaşını cinayete götüren katil zanlısı Özlem Ç. yakalandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Sulh ceza hakimliği kararıyla “kasten öldürmek” suçundan tutuklandı.

İzmir’den Eskişehir’e erkek arkadaşı olan Emrah Sanat’ın evinde kalmaya gelip, sevgilisini öldüren Özlem Çatalbaşoğlu namusumla oynadı diyerek alaycı tavırlarda bulundu. Sevgilisi tarafından öldürülen Emrah Sanat’ın cenazesi corona sebebiyle sadece yakın akrabalarının katılımı şartıyla toprağa verildi.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL