Erkek Arkadaşını Acımazsızca Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü ve Sonra

/ 11 Eylül 2020 / 1.821 views / yorumsuz
Erkek Arkadaşını Acımazsızca Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü ve Sonra

Eskişehir’de apart evinde beraber kaldıkları gecede, sevgilisi olan erkek arkadaşını, acımasızca boğazından ve göğsünden bıçaklayan kadın, namusumla oynadı diyerek kendisine hak aramaya çalıştı.

Sevgilisini öldüren kadının cinayeti, 03.06.2020 tarihinde Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak’ta gerçekleşti. Sokak civarında bir apartta kalan Emrah Sanat’ın (32) yanına İzmir’den Eskişehir’e gelen kız arkadaşı Özlem Ç. (32) planlı olarak erkek arkadaşını cinayete kurban götürdü.

Erkek Arkadaşını Öldüren Kadın Yakalandı

Erkek arkadaşını öldüren Özlem Çatalbaşoğlu olay yerinden kaçtı. Polis ekiplerinin yaptıkları araştırma ile beraber çevredeki güvenlik kameraları ve MOBESE desteğiyle katil zanlısının gittiği güzergahlar tespit edildi. Ortalama 1 saat sonra Huzur Mahallesi’ndeki akrabasının yanında cinayet bıçağı ile beraber Özlem Ç. yakalandı.

Erkek Arkadaşını Öldüren Katil Kadın Tutuklandı

Sevgilisini öldüren kadın

Eskişehir’deki erkek arkadaşını cinayete götüren katil zanlısı Özlem Ç. yakalandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Sulh ceza hakimliği kararıyla “kasten öldürmek” suçundan tutuklandı.

İzmir’den Eskişehir’e erkek arkadaşı olan Emrah Sanat’ın evinde kalmaya gelip, sevgilisini öldüren Özlem Çatalbaşoğlu namusumla oynadı diyerek alaycı tavırlarda bulundu. Sevgilisi tarafından öldürülen Emrah Sanat’ın cenazesi corona sebebiyle sadece yakın akrabalarının katılımı şartıyla toprağa verildi.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.