Erkek Arkadaşını Acımazsızca Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü ve Sonra

/ 11 Eylül 2020 / 1.884 views / yorumsuz
Erkek Arkadaşını Acımazsızca Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü ve Sonra

Eskişehir’de apart evinde beraber kaldıkları gecede, sevgilisi olan erkek arkadaşını, acımasızca boğazından ve göğsünden bıçaklayan kadın, namusumla oynadı diyerek kendisine hak aramaya çalıştı.

Sevgilisini öldüren kadının cinayeti, 03.06.2020 tarihinde Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak’ta gerçekleşti. Sokak civarında bir apartta kalan Emrah Sanat’ın (32) yanına İzmir’den Eskişehir’e gelen kız arkadaşı Özlem Ç. (32) planlı olarak erkek arkadaşını cinayete kurban götürdü.

Erkek Arkadaşını Öldüren Kadın Yakalandı

Erkek arkadaşını öldüren Özlem Çatalbaşoğlu olay yerinden kaçtı. Polis ekiplerinin yaptıkları araştırma ile beraber çevredeki güvenlik kameraları ve MOBESE desteğiyle katil zanlısının gittiği güzergahlar tespit edildi. Ortalama 1 saat sonra Huzur Mahallesi’ndeki akrabasının yanında cinayet bıçağı ile beraber Özlem Ç. yakalandı.

Erkek Arkadaşını Öldüren Katil Kadın Tutuklandı

Sevgilisini öldüren kadın

Eskişehir’deki erkek arkadaşını cinayete götüren katil zanlısı Özlem Ç. yakalandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Sulh ceza hakimliği kararıyla “kasten öldürmek” suçundan tutuklandı.

İzmir’den Eskişehir’e erkek arkadaşı olan Emrah Sanat’ın evinde kalmaya gelip, sevgilisini öldüren Özlem Çatalbaşoğlu namusumla oynadı diyerek alaycı tavırlarda bulundu. Sevgilisi tarafından öldürülen Emrah Sanat’ın cenazesi corona sebebiyle sadece yakın akrabalarının katılımı şartıyla toprağa verildi.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..