En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

/ 13 Ekim 2019 / 110 views / yorumsuz
En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Uzun zamandan beri dokunmatik telefonlar hayatımızda yer almaya başladı. En çok kullanılan telefon markaları, her yıl yeni model telefonları ile piyasaya giriyor. Bu telefonların özellikleri farklı olduğu için fiyatları da farklı oluyor.

Ayrıca yeni çıkan telefonların fiyatları da oldukça pahalı olarak karşımıza çıkıyor. Bu da insanları ucuz ama kullanışlı olan telefonları aramaya yönlendiriyor. En ucuz telefon fiyatları dokunmatik olanlarda, çok sayıda yerden bulunabilir. İşte detaylar…

En ucuz telefon fiyatları dokunmatik olanlarda nasıl bulunur?

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Dokunmatik telefonlarda hem aradığınız özellikleri değerlendirmek hem de uygun fiyatlı olanları bulmak için internetten faydalanabilirsiniz. İsterseniz karşılaştırmalı sitelerden hem fiyatlarını değerlendirebilir hem de piyasada olan dokunmatik telefonların özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

İsterseniz de çeşitli mağazalardan faydalanabilir ve istediğiniz telefonu, çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Telefon fiyatları Teknosa;

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Teknosa, Türkiye’nin ünlü teknoloji mağazalarından biridir. Her dönem yapmış olduğu kampanyalar ile ön plana çıkan Teknosa, yaygın servis ağı ile de müşteri memnuniyetine önem verir. Teknosa mağazasında turuncu indirim günlerini yakalarsanız, istediğiniz telefonu çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu mağazada Samsung, Huawei ve İPhone gibi çeşitli telefon markaları bulabilirsiniz. Telefon fiyatları Teknosa mağazalarında 799 liradan başlar. Aradığınız özelliklere göre 14.000 liraya kadar dokunmatik telefon bulabilirsiniz.

Media Markt telefon fiyatları;

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Media Markt, yine Türkiye’de çok rağbet gören teknoloji mağazalarından biridir. Hemen hemen Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan bu mağazanın internet sitesini kullanarak da uygun fiyatlı cep telefonları satın alabilirsiniz.

Media Markt telefon fiyatları da çeşitli marka ve modele göre 799 liradan başlar. Bu mağazada 15.000 liraya kadar telefon bulmanız mümkündür. Apple markalı telefonlardan General Mobile telefonlara kadar çok sayıda markanın dokunmatik telefonlarına, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Samsung telefon fiyatları;

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Samsung, Türkiye’de bilinen ve kullanılan en eski telefon markalarından biridir. Her yıl çıkarmış olduğu cep telefonlarının donanımları ve giyilebilir teknoloji ürünleri ile dikkat çeken markanın dokunmatik cep telefonlarına, 549 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kullanacağınız özelliğe göre bu markanın çok sayıda olan telefon modelinden istediğinizi seçebilirsiniz. Samsung telefon fiyatları, çeşitli yerlerde 9.400 liraya kadar yükselmektedir. Bu fiyata, Samsung Galaxy Note 10 Plus cep telefonunu satın alabilirsiniz.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..
Altyapısı Olmayan Evler İçin İnternet Nasıl Bağlanır
Altyapısı olmayan evler için internet bağlatmak, sabit internet bağlatmak istendiğinde mümkün olmamaktadır. Altyapısı olmayan evler için internet nasıl bağlanır sorusuna cevap vermek gerekir ise; altyapı döşenmesini talep etmek veya mobil..