Teknoloji

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Uzun zamandan beri dokunmatik telefonlar hayatımızda yer almaya başladı. En çok kullanılan telefon markaları, her yıl yeni model telefonları ile piyasaya giriyor. Bu telefonların özellikleri farklı olduğu için fiyatları da farklı oluyor.

Ayrıca yeni çıkan telefonların fiyatları da oldukça pahalı olarak karşımıza çıkıyor. Bu da insanları ucuz ama kullanışlı olan telefonları aramaya yönlendiriyor. En ucuz telefon fiyatları dokunmatik olanlarda, çok sayıda yerden bulunabilir. İşte detaylar…

En ucuz telefon fiyatları dokunmatik olanlarda nasıl bulunur?

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Dokunmatik telefonlarda hem aradığınız özellikleri değerlendirmek hem de uygun fiyatlı olanları bulmak için internetten faydalanabilirsiniz. İsterseniz karşılaştırmalı sitelerden hem fiyatlarını değerlendirebilir hem de piyasada olan dokunmatik telefonların özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

İsterseniz de çeşitli mağazalardan faydalanabilir ve istediğiniz telefonu, çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Telefon fiyatları Teknosa;

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Teknosa, Türkiye’nin ünlü teknoloji mağazalarından biridir. Her dönem yapmış olduğu kampanyalar ile ön plana çıkan Teknosa, yaygın servis ağı ile de müşteri memnuniyetine önem verir. Teknosa mağazasında turuncu indirim günlerini yakalarsanız, istediğiniz telefonu çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu mağazada Samsung, Huawei ve İPhone gibi çeşitli telefon markaları bulabilirsiniz. Telefon fiyatları Teknosa mağazalarında 799 liradan başlar. Aradığınız özelliklere göre 14.000 liraya kadar dokunmatik telefon bulabilirsiniz.

Media Markt telefon fiyatları;

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Media Markt, yine Türkiye’de çok rağbet gören teknoloji mağazalarından biridir. Hemen hemen Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan bu mağazanın internet sitesini kullanarak da uygun fiyatlı cep telefonları satın alabilirsiniz.

Media Markt telefon fiyatları da çeşitli marka ve modele göre 799 liradan başlar. Bu mağazada 15.000 liraya kadar telefon bulmanız mümkündür. Apple markalı telefonlardan General Mobile telefonlara kadar çok sayıda markanın dokunmatik telefonlarına, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Samsung telefon fiyatları;

En Ucuz Telefon Fiyatları Dokunmatik

Samsung, Türkiye’de bilinen ve kullanılan en eski telefon markalarından biridir. Her yıl çıkarmış olduğu cep telefonlarının donanımları ve giyilebilir teknoloji ürünleri ile dikkat çeken markanın dokunmatik cep telefonlarına, 549 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kullanacağınız özelliğe göre bu markanın çok sayıda olan telefon modelinden istediğinizi seçebilirsiniz. Samsung telefon fiyatları, çeşitli yerlerde 9.400 liraya kadar yükselmektedir. Bu fiyata, Samsung Galaxy Note 10 Plus cep telefonunu satın alabilirsiniz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL