En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

/ 19 Ağustos 2019 / 136 views / yorumsuz
En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Günümüzde gelişen teknolojinin avantajları birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Sevdiğimiz, özlediğimiz insanlarla daha kolay iletişim kurabilmenin, yeni insanlar tanıyıp uzaktan da olsa farklı kültürlerin gizemli kapılarını arayabilmenin yanı sıra, daha kolay seyahat edebiliyor ve hiç bilmediğimiz şehirlerde bile gitmek istediğimiz yerleri kolaylıkla bulabiliyoruz.

Bize bu alanda en çok yardımcı olan uygulama hiç şüphesiz ki navigasyon. Bu nedenle sizler için en iyi navigasyon programı hangi program olabilir diye İOS ve Android için en sık tercih edilen navigasyon programlarını derledik.

En iyi navigasyon uygulaması İOS ve Android için hangisidir?

İOS için en iyi navigasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Çevrimdışı en iyi navigasyon uygulaması olarak düşünüldüğünde ilk akla gelen uygulama; Maps.me. Kullanımı oldukça basit olan uygulamada tek yapılması gereken gitmek istediğiniz yeri arama boşluğuna yazmanız.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kullanabileceğiniz en iyi navigasyon uygulaması ise TomTom Go Mobile. Bu uygulama İOS ve Android telefonlarda kullanılabiliyor. Çevrimdışı kullanırken 150’den fazla ülkenin haritasına ulaşabilir, internete bağlandığınızda ise yollardaki trafik akışını görüntüleyebilirsiniz.

En iyi Android navigasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Android telefonlar için ise çevrimdışı en iyi navigasyon uygulaması; Google Maps. Bu program ayrıca bir yazılımdır ve telefonunuzda konumunuzu aktif ettiğiniz anda kullanıma başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile gitmek istediğiniz yerlerin fotoğraflarını, oylamalarını ve kullanıcı yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kullanabileceğiniz navigasyon uygulaması ise Yandex Navigasyon. Bu uygulama ile trafik akışını görüntülemenin yanı sıra alternatif yollara, yanınızda bulunan boş park yerlerine, trafik kameralarına ve hız sınır ihlallerine de ulaşabilirsiniz.

En iyi nagivasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

2018 yılında popüler olan navigasyon uygulamaları 2019 yılında da en çok tercih edilen navigasyon uygulamaları olmuştur. Bu navigasyon programlarına ilave olarak öne çıkan diğer uygulamalar ise;

Sygic

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Bu uygulamada da harita erişimi oldukça kolay ve günceldir. Ancak uygulama içinde satın alma gerçekleştirerek ek özelliklere sahip olabilirsiniz.

Navigon

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

İOS, Windows Phone ve Android telefonlarda kullanabilen uygulama 2D ve 3D navigasyonlara izin veriyor ve çevrimdışı kullanabiliyor. Ancak bu uygulama ücretlidir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..