Teknoloji

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Günümüzde gelişen teknolojinin avantajları birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Sevdiğimiz, özlediğimiz insanlarla daha kolay iletişim kurabilmenin, yeni insanlar tanıyıp uzaktan da olsa farklı kültürlerin gizemli kapılarını arayabilmenin yanı sıra, daha kolay seyahat edebiliyor ve hiç bilmediğimiz şehirlerde bile gitmek istediğimiz yerleri kolaylıkla bulabiliyoruz.

Bize bu alanda en çok yardımcı olan uygulama hiç şüphesiz ki navigasyon. Bu nedenle sizler için en iyi navigasyon programı hangi program olabilir diye İOS ve Android için en sık tercih edilen navigasyon programlarını derledik.

En iyi navigasyon uygulaması İOS ve Android için hangisidir?

İOS için en iyi navigasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Çevrimdışı en iyi navigasyon uygulaması olarak düşünüldüğünde ilk akla gelen uygulama; Maps.me. Kullanımı oldukça basit olan uygulamada tek yapılması gereken gitmek istediğiniz yeri arama boşluğuna yazmanız.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kullanabileceğiniz en iyi navigasyon uygulaması ise TomTom Go Mobile. Bu uygulama İOS ve Android telefonlarda kullanılabiliyor. Çevrimdışı kullanırken 150’den fazla ülkenin haritasına ulaşabilir, internete bağlandığınızda ise yollardaki trafik akışını görüntüleyebilirsiniz.

En iyi Android navigasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Android telefonlar için ise çevrimdışı en iyi navigasyon uygulaması; Google Maps. Bu program ayrıca bir yazılımdır ve telefonunuzda konumunuzu aktif ettiğiniz anda kullanıma başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile gitmek istediğiniz yerlerin fotoğraflarını, oylamalarını ve kullanıcı yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kullanabileceğiniz navigasyon uygulaması ise Yandex Navigasyon. Bu uygulama ile trafik akışını görüntülemenin yanı sıra alternatif yollara, yanınızda bulunan boş park yerlerine, trafik kameralarına ve hız sınır ihlallerine de ulaşabilirsiniz.

En iyi nagivasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

2018 yılında popüler olan navigasyon uygulamaları 2019 yılında da en çok tercih edilen navigasyon uygulamaları olmuştur. Bu navigasyon programlarına ilave olarak öne çıkan diğer uygulamalar ise;

Sygic

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Bu uygulamada da harita erişimi oldukça kolay ve günceldir. Ancak uygulama içinde satın alma gerçekleştirerek ek özelliklere sahip olabilirsiniz.

Navigon

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

İOS, Windows Phone ve Android telefonlarda kullanabilen uygulama 2D ve 3D navigasyonlara izin veriyor ve çevrimdışı kullanabiliyor. Ancak bu uygulama ücretlidir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL