En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

/ 19 Ağustos 2019 / 98 views / yorumsuz
En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Günümüzde gelişen teknolojinin avantajları birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Sevdiğimiz, özlediğimiz insanlarla daha kolay iletişim kurabilmenin, yeni insanlar tanıyıp uzaktan da olsa farklı kültürlerin gizemli kapılarını arayabilmenin yanı sıra, daha kolay seyahat edebiliyor ve hiç bilmediğimiz şehirlerde bile gitmek istediğimiz yerleri kolaylıkla bulabiliyoruz.

Bize bu alanda en çok yardımcı olan uygulama hiç şüphesiz ki navigasyon. Bu nedenle sizler için en iyi navigasyon programı hangi program olabilir diye İOS ve Android için en sık tercih edilen navigasyon programlarını derledik.

En iyi navigasyon uygulaması İOS ve Android için hangisidir?

İOS için en iyi navigasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Çevrimdışı en iyi navigasyon uygulaması olarak düşünüldüğünde ilk akla gelen uygulama; Maps.me. Kullanımı oldukça basit olan uygulamada tek yapılması gereken gitmek istediğiniz yeri arama boşluğuna yazmanız.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kullanabileceğiniz en iyi navigasyon uygulaması ise TomTom Go Mobile. Bu uygulama İOS ve Android telefonlarda kullanılabiliyor. Çevrimdışı kullanırken 150’den fazla ülkenin haritasına ulaşabilir, internete bağlandığınızda ise yollardaki trafik akışını görüntüleyebilirsiniz.

En iyi Android navigasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Android telefonlar için ise çevrimdışı en iyi navigasyon uygulaması; Google Maps. Bu program ayrıca bir yazılımdır ve telefonunuzda konumunuzu aktif ettiğiniz anda kullanıma başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile gitmek istediğiniz yerlerin fotoğraflarını, oylamalarını ve kullanıcı yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi kullanabileceğiniz navigasyon uygulaması ise Yandex Navigasyon. Bu uygulama ile trafik akışını görüntülemenin yanı sıra alternatif yollara, yanınızda bulunan boş park yerlerine, trafik kameralarına ve hız sınır ihlallerine de ulaşabilirsiniz.

En iyi nagivasyon uygulaması;

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

2018 yılında popüler olan navigasyon uygulamaları 2019 yılında da en çok tercih edilen navigasyon uygulamaları olmuştur. Bu navigasyon programlarına ilave olarak öne çıkan diğer uygulamalar ise;

Sygic

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

Bu uygulamada da harita erişimi oldukça kolay ve günceldir. Ancak uygulama içinde satın alma gerçekleştirerek ek özelliklere sahip olabilirsiniz.

Navigon

En İyi Navigasyon Uygulaması İOS ve Android

İOS, Windows Phone ve Android telefonlarda kullanabilen uygulama 2D ve 3D navigasyonlara izin veriyor ve çevrimdışı kullanabiliyor. Ancak bu uygulama ücretlidir.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız
Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..