En İyi Kameraya Sahip Telefon Sıralaması

/ 28 Temmuz 2020 / 933 views / yorumsuz
En İyi Kameraya Sahip Telefon Sıralaması

En iyi kameraya sahip telefon sıralaması, birbirinden farklı markaların, farklı özelliklere sahip telefonlar arasından seçilmektedir. Telefonların kameralarında kullanılan yeni teknolojiyle birlikte, telefonların kullanım alanı genişlemektedir.

Kamera sistemindeki yeniliklerle birlikte, en iyi kameraya sahip telefonlar, yazı içerisinde sırasıyla ele alınmış ve tüm özellikleri açıkça beyan edilmiştir.

Huawei P30 Pro – En İyi Kameraya Sahip Telefon Sıralaması

en iyi kameralı telefonlar

Huawei P30 Pro cep telefonu, güncel piyasadaki en iyi kameraya sahip telefonlardan bir tanesidir. Telefonun en önemli özelliği, ana kamerasının yeni teknolojiyle tasarlanmasıdır. 40 MP, 20 MP ve 8 MP sensörlere sahip 3 kamerasıyla, arka plan çekimlerinin daha kapsamlı olması sağlanır.

Çekim esnasında oluşan karlanmalar, üçlü kamera sistemiyle ortadan kaldırılmaktadır. Resim işleme ve zoom özelliklerinde en iyi örneklerden bir tanesi olan Huawei P30 Pro cep telefonu, bugünün en iyi kameralı cep telefonu olarak nitelendirilmektedir.

Samsung Galaxy S10 Plus

kamerası iyi telefon

Samsung Galaxy cep telefonu, S10 Plus sürümüyle en iyi kameralı telefonlar arasında yerini almıştır. Kamera konusunda maksimum performans sergileyen Samsung Galaxy S10 Plus cep telefonu, arka yüzünde yer alan f/1,5 diyaframa sahip çift kamerasıyla, karanlıkta bile 12 MP çift kamerayla çekim imkânı sunmaktadır.

Her türlü ışık ortamında maksimum performansta kareler yakalayan Samsung Galaxy S10 Plus cep telefonu, 960fps süper slow ağır çekim özelliğine sahiptir.

iPhone 11 Pro

en iyi kameralı telefonlar 1

iPhone 11 Pro cep telefonu, piyasada en iyi kameraya sahip üçüncü cihaz olarak değerlendirilmektedir. iPhone model cep telefonlarının en iddialı olan sürümü iPhone 11 Pro, arka yönünde 3 adet kameraya sahiptir.

iPhone XR – En İyi Kameraya Sahip Telefon

kamerası iyi olan telefonlar

iPhone XR cep telefonu, 2,942 mAh pil gücüyle piyasadaki en dayanıklı telefonlardan bir tanesi haline gelmiştir. iPhone XR en iyi kameraya sahip telefonlar sırasında, 12 MP ana güçlü kamerası, fotoğraf ve video çekimlerinde maksimum performans sunmaktadır.

Samsung Galaxy Note 10

En iyi Kameraya Sahip Telefon Sıralaması 6

Samsung Galaxy Note 10 cep telefonu, 2019 yılının en gözde cep telefonu olarak anılmaktadır. Döneminin en iyi kamerasına sahip olan Samsung Galaxy Note 10, arka yüzünde üçlü ve ön yüzünde tekli olmak üzere, toplamda 4 ana kameraya sahiptir.

16 MP ultra geniş kamera, 12 MP standart kamera ve 12 MP telefoto lens kamera sistemiyle tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy S8 – En İyi Kameraya Sahip Telefon Sıralaması

En İyi Kameraya Sahip Telefon Sıralaması 9

Samsung Galaxy S8 cep telefonu, özel Selfy ekim modları ve arka plan çekimleri için tasarlanmış ikili kameraya sahiptir.

Selfy modunun kullanımıyla, kişilerin profesyonelce kendi fotoğraflarını çekmeleri sağlanmıştır. Samsung Galaxy S8 cep telefonuyla, ön kamera kullanılırken, Selfy çekimi için sürekli deneme yapmaya ve tekrar tekrar fotoğraf çekmeye gerek kalmayacaktır.

En iyi kameraya sahip telefon sıralaması içindeki bu telefonları alırken bu gibi özelliklere dikkat edilmesi iyi olacaktır.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..