En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı iPhone

/ 19 Ağustos 2019 / 77 views / yorumsuz
En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı iPhone

Akıllı telefonların sürekli gelişmesi, fotoğraf çekimlerinde daha iyi sonuçlar veren piksel özelliklerine sahip olmalarını sağlamış ve kullanıcıları üzerinde görsel etkiler yaratmıştır. Sosyal medyanın da hayatımızda önemli bir yer edinmesiyle birlikte fotoğraflarımız eskisinden daha fazla önem taşımaya başlamış hatta bu alanda birbirimizle yarış haline girmemize neden olmuştur.

Beğeni sayılarını arttırmak ve daha güzel göründüğümüz fotoğraflara sahip olmak adına fotoğraf konseptleri bile oluşturmaktayız.

Özenle çekilen bu fotoğrafların yanı sıra gündelik hayatımızda da paylaşımlarda bulunduğumuz fotoğraflar illa ki olmaktadır. Bu fotoğrafların görselliğini ve estetiğini arttırmak adına fotoğraf düzenleme programlarına başvurmaktayız.

En iyi fotoğraf düzenleme programı iPhone marka telefonlarda hangisidir ve hangi özellikleri içermektedir sorularına yanıt vermek adına en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hakkında detaylı araştırma yaptık.

En iyi fotoğraf uygulamaları iPhone telefonları için hangileridir?

App store üzerinden indirebileceğiniz ücretli ve ücretsiz fotoğraf düzenleme programları;

Adobe Photoshop Express

adobe photoshop express

Ücretsiz olan bu program, Adobe tarafından geliştirilmiş ve bilgisayardaki photoshopun mobile aktarılmış halidir. Hem fotoğraflarınızı hem de videolarınızı bu programdan düzenleyebilirsiniz. Ayrıca online fotoğraf paylaşımı ve düzenlemesi de yapabilirsiniz.

VSCO.

En İyi Fotoğraf Düzenleme uygulaması iPhone

Android ve İOS kullanıcılarına ortak hizmet veren uygulama hem video hem de fotoğraf düzenlemelerine olanak sağlıyor. Sanatsal efektleri ile dikkat çeken iPhone fotoğraf düzenleme programı 2018 yılının en çok tercih edilen programları arasında yer almıştır.

Lens Distortions

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı iPhone

Ücretsiz olarak hizmete sunulan uygulama, sahip olduğu ışık efektleri ile fotoğraflarınıza daha doğal ve keskin bir görünüm kazandırıyor.

ProCamera

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı iPhone

Ücretli olan bu uygulama ile güncelleme sonrasında yaşanan hata verme ve çökme olaylarını görmeniz neredeyse imkânsız. Kullanışı oldukça basit olan uygulama, fotoğraflarınızın ince görsel ayarlarını yapabileceğiniz özellikler içeriyor.

Enlight

iphone fotoğraf düzenleme uygulamalası

Sahip olduğu özellikler ile 2017 yılına damga vuran ve Apple Tasarım Ödülü’ne sahip olan uygulama, birçok ayarı eksiksiz şekilde kullanıcılarına sunuyor.

Ücretsiz en iyi fotoğraf düzenleme programı iPhone telefonları için akıllı fotoğraf düzeltme özelliği ile dikkat çeken bu uygulama. Ancak bazı özelliklerini kullanabilmek için abone olmak gerekiyor.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..