En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

/ 17 Ağustos 2019 / 63 views / yorumsuz
En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen her konuda akıllı cihazlar hayatımızda yer almaya ve vazgeçilmez unsurlar olarak boy göstermeye başladı. Hiç şüphesiz ki bu alanda en fazla rağbet gören ve kullanıcıların hayatlarında ‘olmazsa olmazım’ diye nitelendirdiği cihazlar akıllı telefonlardır.

Piyasası oldukça hareketli ve rekabet dolu olan akıllı telefonların tercih edilmesindeki başlıca unsurlardan biri de fotoğraf çekim kalitesidir.

Profesyonel fotoğraf makineleri ile neredeyse başa baş rekabet sürdüren akıllı telefonların yansımasını sosyal medyada da sıkça görmekteyiz. Bu nedenle, sizler için en iyi fotoğraf çekme uygulamaları iPhone marka telefonlarda hangileridir ve özellikleri nelerdir tek tek inceledik.

İncelediğimiz uygulamalardan yola çıkarak aradığınız özelliklere sahip fotoğraf uygulamasına sahip olabilirsiniz.

iPhone en iyi kamera uygulaması hangisidir?

selfie çubuğu ile selfie

Her yıl kendini daha fazla geliştiren ve uzun yıllardır akıllı telefon piyasasında varlığını hissettiren iPhone, sadece telefon özelliklerini geliştirerek değil ayrıca app store üzerinden sunduğu zengin uygulama içeriğiyle de farkını ortaya koyuyor.

Derlediğimiz uygulamalar iPhone en iyi selfie programı ve en iyi fotoğraf çekme programları özellikleri de taşımaktadır.

Snapseed

En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

Ücretsiz olan bu uygulama diğer fotoğraf uygulamalarının sağladığı özelliklerin yanı sıra ayrıca bulanıklaştırılmış arka plan etkisi ve fotoğraflarınıza kısmen uygulamak istediğiniz ince ayarları ile fark oluşturuyor.

Enlight

iphone fotoğraf düzenleme uygulamalası

Bu uygulama ile fotoğraflarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde. Çift filtreler, çift pozlama, özel eğri kontrolü, maskeler gibi bir çok ekstra özelliğin yanı sıra akıllı fotoğraf düzeltme özelliği ile de aşırı ve az pozlanmış fotoğrafları düzeltebiliyor. En iyi fotoğraf düzenleme programı iPhone telefonları için bu uygulama.

2 ışık sonrası

2 ışık sonrası

İsminden de anlaşıldığı gibi Afterlight uygulamasının geliştirilmiş ve daha iyi sonuçlar alınan versiyonu. Tam kalitede yakınlaştırma özelliği dikkat çeken uygulama, metin ekleme ve filtre düzenleme gibi özellikler sunuyor. Bu program ücretlidir.

Polarr Photo Editör

fotoğraf düzenleme uygulamaları iphone

Özellikle selfie çekimi için oldukça iyi olan uygulama ayrıca toplu efekt vererek dışa aktarma gibi pek çok yeni özellik sunuyor. Uygulama ücretsiz fakat bazı düzenlemelere sahip olmak ücretli.

 


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..