En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

/ 17 Ağustos 2019 / 54 views / yorumsuz
En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen her konuda akıllı cihazlar hayatımızda yer almaya ve vazgeçilmez unsurlar olarak boy göstermeye başladı. Hiç şüphesiz ki bu alanda en fazla rağbet gören ve kullanıcıların hayatlarında ‘olmazsa olmazım’ diye nitelendirdiği cihazlar akıllı telefonlardır.

Piyasası oldukça hareketli ve rekabet dolu olan akıllı telefonların tercih edilmesindeki başlıca unsurlardan biri de fotoğraf çekim kalitesidir.

Profesyonel fotoğraf makineleri ile neredeyse başa baş rekabet sürdüren akıllı telefonların yansımasını sosyal medyada da sıkça görmekteyiz. Bu nedenle, sizler için en iyi fotoğraf çekme uygulamaları iPhone marka telefonlarda hangileridir ve özellikleri nelerdir tek tek inceledik.

İncelediğimiz uygulamalardan yola çıkarak aradığınız özelliklere sahip fotoğraf uygulamasına sahip olabilirsiniz.

iPhone en iyi kamera uygulaması hangisidir?

selfie çubuğu ile selfie

Her yıl kendini daha fazla geliştiren ve uzun yıllardır akıllı telefon piyasasında varlığını hissettiren iPhone, sadece telefon özelliklerini geliştirerek değil ayrıca app store üzerinden sunduğu zengin uygulama içeriğiyle de farkını ortaya koyuyor.

Derlediğimiz uygulamalar iPhone en iyi selfie programı ve en iyi fotoğraf çekme programları özellikleri de taşımaktadır.

Snapseed

En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

Ücretsiz olan bu uygulama diğer fotoğraf uygulamalarının sağladığı özelliklerin yanı sıra ayrıca bulanıklaştırılmış arka plan etkisi ve fotoğraflarınıza kısmen uygulamak istediğiniz ince ayarları ile fark oluşturuyor.

Enlight

iphone fotoğraf düzenleme uygulamalası

Bu uygulama ile fotoğraflarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde. Çift filtreler, çift pozlama, özel eğri kontrolü, maskeler gibi bir çok ekstra özelliğin yanı sıra akıllı fotoğraf düzeltme özelliği ile de aşırı ve az pozlanmış fotoğrafları düzeltebiliyor. En iyi fotoğraf düzenleme programı iPhone telefonları için bu uygulama.

2 ışık sonrası

2 ışık sonrası

İsminden de anlaşıldığı gibi Afterlight uygulamasının geliştirilmiş ve daha iyi sonuçlar alınan versiyonu. Tam kalitede yakınlaştırma özelliği dikkat çeken uygulama, metin ekleme ve filtre düzenleme gibi özellikler sunuyor. Bu program ücretlidir.

Polarr Photo Editör

fotoğraf düzenleme uygulamaları iphone

Özellikle selfie çekimi için oldukça iyi olan uygulama ayrıca toplu efekt vererek dışa aktarma gibi pek çok yeni özellik sunuyor. Uygulama ücretsiz fakat bazı düzenlemelere sahip olmak ücretli.

 


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..