Teknoloji

En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen her konuda akıllı cihazlar hayatımızda yer almaya ve vazgeçilmez unsurlar olarak boy göstermeye başladı. Hiç şüphesiz ki bu alanda en fazla rağbet gören ve kullanıcıların hayatlarında ‘olmazsa olmazım’ diye nitelendirdiği cihazlar akıllı telefonlardır.

Piyasası oldukça hareketli ve rekabet dolu olan akıllı telefonların tercih edilmesindeki başlıca unsurlardan biri de fotoğraf çekim kalitesidir.

Profesyonel fotoğraf makineleri ile neredeyse başa baş rekabet sürdüren akıllı telefonların yansımasını sosyal medyada da sıkça görmekteyiz. Bu nedenle, sizler için en iyi fotoğraf çekme uygulamaları iPhone marka telefonlarda hangileridir ve özellikleri nelerdir tek tek inceledik.

İncelediğimiz uygulamalardan yola çıkarak aradığınız özelliklere sahip fotoğraf uygulamasına sahip olabilirsiniz.

iPhone en iyi kamera uygulaması hangisidir?

selfie çubuğu ile selfie

Her yıl kendini daha fazla geliştiren ve uzun yıllardır akıllı telefon piyasasında varlığını hissettiren iPhone, sadece telefon özelliklerini geliştirerek değil ayrıca app store üzerinden sunduğu zengin uygulama içeriğiyle de farkını ortaya koyuyor.

Derlediğimiz uygulamalar iPhone en iyi selfie programı ve en iyi fotoğraf çekme programları özellikleri de taşımaktadır.

Snapseed

En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları iPhone

Ücretsiz olan bu uygulama diğer fotoğraf uygulamalarının sağladığı özelliklerin yanı sıra ayrıca bulanıklaştırılmış arka plan etkisi ve fotoğraflarınıza kısmen uygulamak istediğiniz ince ayarları ile fark oluşturuyor.

Enlight

iphone fotoğraf düzenleme uygulamalası

Bu uygulama ile fotoğraflarınızın kontrolü tamamen sizin elinizde. Çift filtreler, çift pozlama, özel eğri kontrolü, maskeler gibi bir çok ekstra özelliğin yanı sıra akıllı fotoğraf düzeltme özelliği ile de aşırı ve az pozlanmış fotoğrafları düzeltebiliyor. En iyi fotoğraf düzenleme programı iPhone telefonları için bu uygulama.

2 ışık sonrası

2 ışık sonrası

İsminden de anlaşıldığı gibi Afterlight uygulamasının geliştirilmiş ve daha iyi sonuçlar alınan versiyonu. Tam kalitede yakınlaştırma özelliği dikkat çeken uygulama, metin ekleme ve filtre düzenleme gibi özellikler sunuyor. Bu program ücretlidir.

Polarr Photo Editör

fotoğraf düzenleme uygulamaları iphone

Özellikle selfie çekimi için oldukça iyi olan uygulama ayrıca toplu efekt vererek dışa aktarma gibi pek çok yeni özellik sunuyor. Uygulama ücretsiz fakat bazı düzenlemelere sahip olmak ücretli.

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL