Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

/ 14 Ekim 2019 / 86 views / yorumsuz
Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Ülkemizde, belirli markaların her yıl çıkarmış olduğu çeşitli telefon modellerini görüyoruz. Bunların ilk piyasaya sürüldüğü fiyat genellikle 10.000 lira ve üstü oluyor. Bu rakamlar pek çoğunuz için oldukça fazla ancak bu rakamların üzerinde de cep telefonları satılıyor.

Üstelik bu telefonlar, akınıza bile gelmeyecek tasarımlara sahip. İşte dünyanın en pahalı android telefonu ve diğer pahalı telefonlar…

Dünyanın en pahalı android telefonu hangisi?

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu
Savelli Champagne Diamonds

Dünyanın en pahalı android telefonu, tıpkı diğer pahalı telefonları gibi sınırlı sayıda üretimi yapılan telefonlardır. Dünyanın ünlü zenginleri bizimle ayı telefonları kullanmazlar. Aynı telefonu kullansalar bile telefonlarının üzerinde çeşitli altın ya da değerli madde ile kaplamalar bulunur.

Ayrıca tasarımları kişiye özel olarak yapılır. Pahalı telefonlar genellikle sınırlı sayıda üretilir. Bu telefonların en pahalı olanı ve Android işletim sistemi ile çalışanı ise Savelli Champagne Diamonds tasarımıdır.

Bu telefonun değeri 57 milyon Dolardır. Tasarımı ile göz dolduran bu cihazlar özel şifreler ile şifrelenmiştir. Gold Rose olan kasasının üzerinde 18 ayar altından oluşan bir kaplama vardır.

Telefonun üzerinde farklı tasarımlar ile göz dolduran ve şıklık katan 395 adet elmas bulunur. Bu elmasların beyaz ya da konyak çeşitleri mevcuttur.

Dünyanın en pahalı diğer android telefonları;

Dünya üzerinde kullanılan çok sayıda Andorid telefon mevcuttur. Bu telefonların kişiye özel olarak ve sınırlı sayıda üretilen modelleri ise farklı donanımları ile dikkat çeker. İşte diğer pahalı Android telefonları ve detayları…

Goldvish Le Million;

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Hem ismi hem de göz alıcı tasarımı ile dikkat çele bu telefonlar, 7.7 milyon dolardan satışa sunuluyor. Bu telefonların Android sistemi ile çalışmasının yanında çizilmelere karşı dayanıklı ekranı bulunuyor.

Dünyanın en iyi telefonu olmasa bile iyi telefonları arasında yer alan bu modelin üzerinde, deri kapama ve çeşitli değerli madenler kullanılmış.

Goldvish Eclipse Magic Onlx Alligatör;

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Goldvish markasının Le Million modeliyle hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Bu telefonun fiyatı 8 milyon dolardan başlıyor. Bunun nedeni ise telefonun tasarımında tamamen siyah timsah derisi kullanılmış olmasıdır.

Tonino Lamborghini Alpha One;

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

İtalya’nın şıklığının cep telefonu ile birletilişmiş hali olan bu modelde, Android Nougat kullanılıyor. Telefonun donanımında çok fazla ayrıntı olmasa da görüntüsü oldukça şıktır ve deri kaplamadır. Bu telefonlar ise 2,5 milyon dolardan alıcı buluyor.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..