Teknoloji

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Ülkemizde, belirli markaların her yıl çıkarmış olduğu çeşitli telefon modellerini görüyoruz. Bunların ilk piyasaya sürüldüğü fiyat genellikle 10.000 lira ve üstü oluyor. Bu rakamlar pek çoğunuz için oldukça fazla ancak bu rakamların üzerinde de cep telefonları satılıyor.

Üstelik bu telefonlar, akınıza bile gelmeyecek tasarımlara sahip. İşte dünyanın en pahalı android telefonu ve diğer pahalı telefonlar…

Dünyanın en pahalı android telefonu hangisi?

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu
Savelli Champagne Diamonds

Dünyanın en pahalı android telefonu, tıpkı diğer pahalı telefonları gibi sınırlı sayıda üretimi yapılan telefonlardır. Dünyanın ünlü zenginleri bizimle ayı telefonları kullanmazlar. Aynı telefonu kullansalar bile telefonlarının üzerinde çeşitli altın ya da değerli madde ile kaplamalar bulunur.

Ayrıca tasarımları kişiye özel olarak yapılır. Pahalı telefonlar genellikle sınırlı sayıda üretilir. Bu telefonların en pahalı olanı ve Android işletim sistemi ile çalışanı ise Savelli Champagne Diamonds tasarımıdır.

Bu telefonun değeri 57 milyon Dolardır. Tasarımı ile göz dolduran bu cihazlar özel şifreler ile şifrelenmiştir. Gold Rose olan kasasının üzerinde 18 ayar altından oluşan bir kaplama vardır.

Telefonun üzerinde farklı tasarımlar ile göz dolduran ve şıklık katan 395 adet elmas bulunur. Bu elmasların beyaz ya da konyak çeşitleri mevcuttur.

Dünyanın en pahalı diğer android telefonları;

Dünya üzerinde kullanılan çok sayıda Andorid telefon mevcuttur. Bu telefonların kişiye özel olarak ve sınırlı sayıda üretilen modelleri ise farklı donanımları ile dikkat çeker. İşte diğer pahalı Android telefonları ve detayları…

Goldvish Le Million;

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Hem ismi hem de göz alıcı tasarımı ile dikkat çele bu telefonlar, 7.7 milyon dolardan satışa sunuluyor. Bu telefonların Android sistemi ile çalışmasının yanında çizilmelere karşı dayanıklı ekranı bulunuyor.

Dünyanın en iyi telefonu olmasa bile iyi telefonları arasında yer alan bu modelin üzerinde, deri kapama ve çeşitli değerli madenler kullanılmış.

Goldvish Eclipse Magic Onlx Alligatör;

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

Goldvish markasının Le Million modeliyle hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Bu telefonun fiyatı 8 milyon dolardan başlıyor. Bunun nedeni ise telefonun tasarımında tamamen siyah timsah derisi kullanılmış olmasıdır.

Tonino Lamborghini Alpha One;

Dünyanın En Pahalı Android Telefonu

İtalya’nın şıklığının cep telefonu ile birletilişmiş hali olan bu modelde, Android Nougat kullanılıyor. Telefonun donanımında çok fazla ayrıntı olmasa da görüntüsü oldukça şıktır ve deri kaplamadır. Bu telefonlar ise 2,5 milyon dolardan alıcı buluyor.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL