Aşk

Damla Silikon mu Daha İyi Yuvarlak Protez mi?

Damla Silikon mu Daha İyi Yuvarlak Protez mi?

Estetik ameliyatlar içinde en çok tercih edileni, meme büyütme estetiğidir. Dünyanın her yerinde bulunan kadınlar, memelerinin güzel ve dolgun görünmesini ister. Bu nedenle dünya genelinde en çok uygulanan ameliyatlar, meme büyütme estetikleridir.

Bu estetikler yapılırken genellikle silikon uygulaması tercih edilir. Silikonlarda ise iki çeşit vardır. Damla ve yuvarlak olan bu çeşitlerden hangisine karar vereceğinizi ise bazı avantajlar belirler.

Sizlere damla silikon mu daha iyi yuvarlak protez mi, detaylı olarak açıklayalım;

Yuvarlak silikon avantajları;

yuvarlak silikon

  • Ülkemizde kadınların büyük bir kısmı meme büyütmek için yuvarlak silikon tercih ediyor. Bunun nedeni ise hem fiyat olarak daha daha uygun olması hem de memenin üst kısmını, yuvarlak silikonun daha iyi doldurmasıdır.

 

  • Destekli ve süngerli sutyen kullanmak istemeyen kadınlar yuvarlak silikon tercih ederler. Çünkü bu silikonlar destek gerektirmeden, göğüslerin çok daha güzel görünmesini sağlar.

 

  • Göğüs derisi ve kasları kalın olan bayanlarda yuvarlak silikonlar daha başarılı sonuç verir.

 

  • Göğüslerinde sarkma olan kişiler için en uygun protez, yuvarlak silikondur. Çünkü toparlama işlemi daha kolay yapılır.

 

  • Meme protezini yani daha önce koydurduğu silikonu değiştirmek isteyen hastalar için yuvarlak silikon daha uygundur. Çünkü oluşan boşluk yuvarlak silikon ile tam olarak doldurulabilir.

Meme estetiği olan hastaların yuvarlak silikon öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakarsanız, çok büyük değişiklikler olduğunu ve göğüslerin daha belirgin, daha dolgun hale geldiğini görebilirsiniz.

Damla silikon yaptıranlar nasıl avantaj sağlar?

yuvarlak silikon ve damla silikon

Damla silikon daha çok yurt dışındaki yani Avrupa’daki kadınlar tarafından tercih edilir. Fiyat olarak baktığımızda ise damla protezinin yuvarlaktan daha pahalı olduğunu görebiliriz. Damla silikon yaptıranlar ise aşağıdaki avantajları elde ederler.

  • Göğüs kafesi, göğüs derisi ve göğüs kasları zayıf olan hastalarda, damla silikon çok daha güzel bir görüntü oluşturur.

 

  • Göğüs kafesi uzun olan hastaların daha doğal görünmesini sağlar.

 

  • Göğüslerinde sarkma olan ancak toplanmasını istemeyen hastalar için damla silikon uygulanır. Çünkü bu silikonlar sarkan deriyi toplar ve memenin daha güzel şekil almasını sağlar.

Damla silikon fiyatları 2019 yılında, her yıl olduğu gibi güncellenir. Bu fiyatlar, meme estetiği yaptırdığınız hastaneye, silikonun kalitesine, markasına, hastanede kalış sürenize ve doktorunuzun uzmanlığına göre değişecektir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL