Çocuk Giyim Modelleri Ucuz Ama Kaliteli

/ 18 Haziran 2019 / 104 views / yorumsuz
Çocuk Giyim Modelleri Ucuz Ama Kaliteli

Çocuk giyiminde herkesin hem fikir olduğu bir durum vardır. Kıyafet ne kadar küçülürse fiyat o kadar büyür… Çocuk kıyafetleri çok sık değişir çünkü çocuklar çok hızlı büyür. Özellikle 4-7 yaş arasındaki çocukların kıyafetlerini her sezon değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Çok sık değişen bu kıyafetleri ucuz olanlarından tercih edebilirsiniz ancak kaliteli olmayan ucuz kıyafetler solabilir, çekebilir ya da yırtılabilir.

Çocuğunuz kreşe ya da anaokuluna gidiyorsa, bu durum büyük sıkıtı yaratabilir ve ucuz kıyafet alayım derken kıyafete daha fazla para ödeyebilirsiniz. Bu nedenle ucuz ama kaliteli çocuk giyim kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Ucuz ama kaliteli çocuk giyim modelleri nelerdir?

mutlu çocuklar

Çocuk giyim markalar, çok sayıda ve çok farklı modellerde kıyafet üretmektedir. Bunlar arasında ucuz ve kaliteli olanları tercih etmek için ön araştırma yapmalısınız. Çocuklarınız için alabileceğiniz kıyafet modellerini ve markalarını sizler için derledik…

LCW çocuk giyim;

lcw çocuk giyim

LCW çocuk giyim, en çok tercih edilen markadır. LCW, özellikle online ödeme ve online satış alanında tercih edilmektedir. Bu markanın şortlu pijama takımları, kışlık pijama takımları ve pantolonları en kaliteli ürünleridir.

Civil çocuk giyim;

civil çocuk giyim

Civil çocuk giyim modelleri, çok farklı markalardan oluşmaktadır. Buradan alışveriş yaparken farklı markalar ve farklı fiyatlar gözünüze çarpabilir. Ancak hem ucuz hem de kaliteli kıyafetler almak istiyorsanız Civil, tercih edeceğiniz mağazalardan olmalıdır.

Bu mağazadan iç giyim dışında tüm kıyafetleri oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. İç giyimde çok fazla seçenek vardır ancak kıyafetlere göre daha az kalitelidir.

Koton Kids;

koton çocuk giyim

Koton, hem çocuk kıyafetlerinde hem de çocuk iç giyimde oldukça kaliteli ürünler sunar. Özellikle kışlık mont ve trençkotlar oldukça kalitelidir. Çocuğunuza bir beden büyük alacağınız bir montu yaklaşık 3 sezon giydirebilirsiniz.

Ayrıca pantolonlar, ikili takımlar, kazaklar ve etekler için de oldukça kaliteli modelleri üretmektedir. Çocuğunuzun şık, kaliteli ve uygun fiyatlı giyinmesini istiyorsanız Koton Kids ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Defacto çocuk giyim modelleri;

çocuk giyim defacto

Defacto, çocuk giyim modelleri üretimine yeni başlamış olmasına rağmen oldukça farklı modeller üretmektedir. Özellikle renk değiştiren tişörtleri çocuklar tarafından çok sevilir. Bu markadan da uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler alabilirsiniz


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..