Cellat36 TikTok – Cellat36 Kimdir – Cellat36 Kaç Yaşında

/ 6 Ekim 2020 / 6.046 views / yorumsuz
Cellat36 TikTok – Cellat36 Kimdir – Cellat36 Kaç Yaşında

Cellat36 TikTok, cellat36 kimdir, cellat36 kaç yaşında gibi cellat36 hakkında bilgi benzeri araştırmalar popüler oldu. Tiktok fenomenleri arasında olan cellat36’nın gerçek adı Özgür Deniz olarak bilinmektedir. Tiktok fenomeni cellat36 kullanıcı isimli Özgür Deniz tiktok bünyesinde yaratıcı içerikler üretmektedir.

TikTok Cellat36 Kimdir

TikTok cellat36 kimdir, Özgür Deniz, cellat36 tiktok kullanıcısı 5 haziran 1999 Kars, Sarıkamış şehrinde doğdu.

Sarıkamış’lı cellat36 tiktok kullanıcısının kaç yaşında olduğu ve nerelidir diye merak edenler için, Özgür, 21 yaşında olup, Eskişehir ilinde ikamet etmektedir.

180 boylarında olduğu bilinen cellat36 tiktok kullancısı, ikizler burcudur.

Cellat36 TikTok Takipçileri Beğenileri

cellat36 tiktok4

Cellat36 tiktok hesabının mevcut 2.7 milyon takipçi sayısı bulunuyor. Özgür Deniz’in 3 milyona yakın takipçisi olmakla beraber, tiktok’ta şu an için toplam 105.7 milyon beğeni sayısı bulunmaktadır.

Cellat36 Tiktok kullanıcısının Instagram bünyesinde mevcut takipçi sayısı 678 bin üzerinde görünüyor.

Cellat36 Hakkında Bilgi

Özgür Deniz hakkında bilgi olarak tiktok fenomenliğinden önce instagram popülerleri arasındaydı. Instagram üzerinden gitar videolarıyla öne çıkan cellat36 2020 yılı itibariyle TikTok üyeliğini başlattı.

TikTok üyeliğini başlatan cellat36, akıcı ve merak uyandıran içerikler üreterek, oldukça izlenmeler almaya başladı.

Cellat36 TikTok Videoları

Cellat36 Tiktok kullanıcısı Özgür Deniz, göz alıcı ve seri şekilde renk değiştiren içerikleriyle izleyicilerini kendisine bağlıyor.

Cellat36 bir video içerisinde anlık kıyafet değişimi ya da dikkat çekici bazı hareketleriyle izleyicilerini videolarına bağımlı hale getirmeyi başarmıştır.

Bütün bunlar yanında video içeriklerine müzik parçaları tercih eden Özgür Deniz, uyuma da çokça dikkat etmektedir. Böylesi uyumlar bütünüyle cellat36 tiktok kullanıcısı Özgür Deniz, TikTok’ta fenomenliğini büyütmeye devam ediyor.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..