Cellat36 TikTok – Cellat36 Kimdir – Cellat36 Kaç Yaşında

/ 6 Ekim 2020 / 6.143 views / yorumsuz
Cellat36 TikTok – Cellat36 Kimdir – Cellat36 Kaç Yaşında

Cellat36 TikTok, cellat36 kimdir, cellat36 kaç yaşında gibi cellat36 hakkında bilgi benzeri araştırmalar popüler oldu. Tiktok fenomenleri arasında olan cellat36’nın gerçek adı Özgür Deniz olarak bilinmektedir. Tiktok fenomeni cellat36 kullanıcı isimli Özgür Deniz tiktok bünyesinde yaratıcı içerikler üretmektedir.

TikTok Cellat36 Kimdir

TikTok cellat36 kimdir, Özgür Deniz, cellat36 tiktok kullanıcısı 5 haziran 1999 Kars, Sarıkamış şehrinde doğdu.

Sarıkamış’lı cellat36 tiktok kullanıcısının kaç yaşında olduğu ve nerelidir diye merak edenler için, Özgür, 21 yaşında olup, Eskişehir ilinde ikamet etmektedir.

180 boylarında olduğu bilinen cellat36 tiktok kullancısı, ikizler burcudur.

Cellat36 TikTok Takipçileri Beğenileri

cellat36 tiktok4

Cellat36 tiktok hesabının mevcut 2.7 milyon takipçi sayısı bulunuyor. Özgür Deniz’in 3 milyona yakın takipçisi olmakla beraber, tiktok’ta şu an için toplam 105.7 milyon beğeni sayısı bulunmaktadır.

Cellat36 Tiktok kullanıcısının Instagram bünyesinde mevcut takipçi sayısı 678 bin üzerinde görünüyor.

Cellat36 Hakkında Bilgi

Özgür Deniz hakkında bilgi olarak tiktok fenomenliğinden önce instagram popülerleri arasındaydı. Instagram üzerinden gitar videolarıyla öne çıkan cellat36 2020 yılı itibariyle TikTok üyeliğini başlattı.

TikTok üyeliğini başlatan cellat36, akıcı ve merak uyandıran içerikler üreterek, oldukça izlenmeler almaya başladı.

Cellat36 TikTok Videoları

Cellat36 Tiktok kullanıcısı Özgür Deniz, göz alıcı ve seri şekilde renk değiştiren içerikleriyle izleyicilerini kendisine bağlıyor.

Cellat36 bir video içerisinde anlık kıyafet değişimi ya da dikkat çekici bazı hareketleriyle izleyicilerini videolarına bağımlı hale getirmeyi başarmıştır.

Bütün bunlar yanında video içeriklerine müzik parçaları tercih eden Özgür Deniz, uyuma da çokça dikkat etmektedir. Böylesi uyumlar bütünüyle cellat36 tiktok kullanıcısı Özgür Deniz, TikTok’ta fenomenliğini büyütmeye devam ediyor.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..