Moda

Büyük ve İri Kalça Modası

Büyük ve İri Kalça Modası

İri ve büyük kalça modası tüm dünyada kendini göstermeye başlayan bir modadır. Özellikle Kardashian ve Jenner kızlarından sonra bu moda tüm dünyaya ve tabii ki moda dünyasına hâkim olmaya başlamıştır.

Büyük ve iri kalça coğrafi olarak bakıldığı zaman bizim ülkemizde de sık rastlanabilecek bir kadın vücudu özelliğidir. Eski zamanlarda kadınların başına dert olarak gördüğü ve eritmek için ellerinden geleni yaptığı bu kalçalar son yıllarda moda olmaya başlamıştır.

Hatta bu kalçalara sahip olabilmek için kadınlar ciddi estetik operasyonlar geçirmektedir.

Dünyayı Sallayan İri Kalça Modası

büyük kalçalı kadınlar

Dünyada iri kalça modası özellikle son 5 yılda kendisini fazlasıyla göstermektedir. Dünyanın en büyük dergilerinde de yapılan açıklamalara göre kadınlar artık geniş kalçalarını gizlemiyor ve hatta iri kalçaları göz önüne sermekten mutlu oluyor.

Eskiden kâbus olarak görülen iri kalçalar artık daha çekici ve estetik görülmeye başlandı. Öyle ki defilelerde, dergilerde, kapaklarda ve medyanın her yerinde eskiden 0 beden kadınlar ilgi görmekteydi. Şimdi ise ince belli ve geniş kalçalı kadınlar daha çok rağbet görüyor.

Sıfır Beden Kadınlara Karşı, Geniş Kalçalı Kadınlar

güzel popolu kadınlar

Geniş kalçalı kadın modası kendini her yerde belli ediyor. Eskiden podyumlara 0 beden kadınlar hâkimken şimdi iri göğüs, ince bel ve iri kalçalı kadınlar hâkim.

Yapılan birçok açıklamada ve yorumda da sıfır beden kadınlara nazaran geniş kalçalı kadınların daha çekici olduğu ve sıfır beden kadınlardan daha sağlıklı, daha güzel göründüğü belirtilmektedir.

Erkekler de İri Kalçalı Kadınları Beğeniyor

büyük kalça modası

Erkekler iri kalçalı kadınlar konusunda daha çok beğendiklerini açıklamış ve bu açıklamalar birçok dergide yerini almıştır. Bu yalnızca moda camiasında değil, sokakta da böyle düşünülmektedir.

İri kalçalar her daim daha çekici ve daha güzel görünmektedir. Büyük ve iri kalça modası erkeklerin de beğenisiyle tüm dünyaya yayılmaktadır.

Büyük ve İri Kalça Modasını Yayan Ünlüler

iri popo modası

Büyük ve iri kalçalı ünlüler bu modanın yayılmasındaki en büyük faktörlerdir. Tüm dünyanın hayranlıkla baktığı ve güzellikleriyle hem kadın hem erkek herkesi cezbeden ünlüler iri kalçalarını göstermekten çekinmiyor, hatta özellikle sergiliyorlar.

büyük kalçalar için

Jenifer Lopez, Kim Kardashian, Rihanna, Beyonce, Kylie Jenner gibi tüm dünyada gözlerin üzerinde olduğu ünlüler iri kalçalarıyla ve kalçalarını gösteren kıyafetleriyle kameraların karşısına çıkmaktadır. Özellikle de Kardashian ve Jenner kızları büyük kalçaların en büyük temsilcisidir. Öyle ki olduğundan daha bil büyük göstererek bunu bir şov haline getirmişlerdir.

Sosyal Medyada Yayılan İri Kalça Modası

kardashian kalçası

İri kalça modası kendisini en çok sosyal medyada göstermektedir. İri kalçalarla ünlenen ve adı geçen Kardashianlar ve Jennerlar da bu kalça modasını instagram üzerinden yaymışlardır.

Bu ünlülerin yanı sıra artık dünya üzerinde milyonlarca kadın kalçalarını daha da büyütmek için çalışmakta ve iri kalçalarıyla sık sık fotoğraflar paylaşmaktadır.

büyük kalçalı kadınlar

Özellikle fitness ve yoga ile ilgilenen kadınlar kalça büyütme çalışmaları yapmakta ve büyük kalçalarını sosyal medya hesaplarında sergilemektedir.

Büyük ve İri Kalçalar için Yapılması Gerekenler

iri kalçalı sporcular

İri kalçalara sahip olmak için yapılabilecek birçok şey bulunmaktadır. Bunların başında tabii ki spor çalışmaları bulunmaktadır.

Özellikle ‘squat’ egzersizi kalça büyütme ve sıkılaştırma için en çok tercih edilen ve en başarılı egzersizdir. Düzenli çalışmaların sonucunda sizi iri kalçalara kavuşturur.

Büyük ve iri kalça sahibi olmak için kolay ve hızlı çözüm estetik operasyonlardan geçmektedir. Dünyaca ünlü yıldızlar o kalçalara protez kalçalar sayesinde sahip olmaktadır. Büyük ve iri kalçalara sahip olmak için birçok estetik operasyon türü bulunmaktadır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL