Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

/ 18 Ekim 2020 / 5.029 views / yorumsuz
Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

Zeynep Buse Korkmaz; 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde TikTok’ta 1.3 milyon gibi geniş bir kitleye ulaşan bir Tiktoker olmaktadır. Günümüzde TikTok’taki takipçi sayısı 2.4 milyona ulaşmış bulunmaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; TikTok’ta çektiği videolar ile fenomen olmuş olsa da gelecek hayallerinde sosyal medya ön planda değildir. Kendisinin işlettiği ufak bir pastane sahibi olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple Erzurum’dan İstanbul’a tek başına gelmiştir.

Zeynep Buse Korkmaz Kimdir

Buse Korkmaz; 13 Ocak 2002 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. 1.62 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Oğlak burcudur. Açıköğretim lisesinde öğrencidir. Bekar olan Buse Korkmaz’ın sevgilisi de bulunmamaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz TikTok’ta Nasıl Faaliyet Göstermektedir

Buse Korkmaz’ın TikTok videolarının içeriğine bakıldığında; playback, dans, yavaş çekim videoları hazırlamaktadır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; Türk Tiktoker olmasının yanı sıra, sosyal medya fenomeni de olmuştur. TikTok nicki olan busekorkmaziniz yazıldığında hesabına TikTok üzerinden ulaşılabilmektedir.

Zeynep Buse Korkmaz Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Buse Korkmaz’ın sosyal medya hesaplarına bakıldığında; TikTok ile geniş bir kitleye ulaşarak ünlü olmuş olsa da YouTube ve Instagram’da da takipçi sayısı fazladır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir Tiktok dışında YouTube’ta 292.000 abonesi ve Instagram’da 248.000 takipçisi bulunmaktadır.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..