Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

/ 18 Ekim 2020 / 4.985 views / yorumsuz
Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

Zeynep Buse Korkmaz; 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde TikTok’ta 1.3 milyon gibi geniş bir kitleye ulaşan bir Tiktoker olmaktadır. Günümüzde TikTok’taki takipçi sayısı 2.4 milyona ulaşmış bulunmaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; TikTok’ta çektiği videolar ile fenomen olmuş olsa da gelecek hayallerinde sosyal medya ön planda değildir. Kendisinin işlettiği ufak bir pastane sahibi olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple Erzurum’dan İstanbul’a tek başına gelmiştir.

Zeynep Buse Korkmaz Kimdir

Buse Korkmaz; 13 Ocak 2002 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. 1.62 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Oğlak burcudur. Açıköğretim lisesinde öğrencidir. Bekar olan Buse Korkmaz’ın sevgilisi de bulunmamaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz TikTok’ta Nasıl Faaliyet Göstermektedir

Buse Korkmaz’ın TikTok videolarının içeriğine bakıldığında; playback, dans, yavaş çekim videoları hazırlamaktadır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; Türk Tiktoker olmasının yanı sıra, sosyal medya fenomeni de olmuştur. TikTok nicki olan busekorkmaziniz yazıldığında hesabına TikTok üzerinden ulaşılabilmektedir.

Zeynep Buse Korkmaz Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Buse Korkmaz’ın sosyal medya hesaplarına bakıldığında; TikTok ile geniş bir kitleye ulaşarak ünlü olmuş olsa da YouTube ve Instagram’da da takipçi sayısı fazladır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir Tiktok dışında YouTube’ta 292.000 abonesi ve Instagram’da 248.000 takipçisi bulunmaktadır.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi
Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir: TunnelBear ExpressVPN Hotspot Shield Windscribe me ProtonVPN Android ve IOS için en iyi..