Gündem Teknoloji

Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

Zeynep Buse Korkmaz; 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde TikTok’ta 1.3 milyon gibi geniş bir kitleye ulaşan bir Tiktoker olmaktadır. Günümüzde TikTok’taki takipçi sayısı 2.4 milyona ulaşmış bulunmaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; TikTok’ta çektiği videolar ile fenomen olmuş olsa da gelecek hayallerinde sosyal medya ön planda değildir. Kendisinin işlettiği ufak bir pastane sahibi olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple Erzurum’dan İstanbul’a tek başına gelmiştir.

Zeynep Buse Korkmaz Kimdir

Buse Korkmaz; 13 Ocak 2002 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. 1.62 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Oğlak burcudur. Açıköğretim lisesinde öğrencidir. Bekar olan Buse Korkmaz’ın sevgilisi de bulunmamaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz TikTok’ta Nasıl Faaliyet Göstermektedir

Buse Korkmaz’ın TikTok videolarının içeriğine bakıldığında; playback, dans, yavaş çekim videoları hazırlamaktadır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; Türk Tiktoker olmasının yanı sıra, sosyal medya fenomeni de olmuştur. TikTok nicki olan busekorkmaziniz yazıldığında hesabına TikTok üzerinden ulaşılabilmektedir.

Zeynep Buse Korkmaz Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Buse Korkmaz’ın sosyal medya hesaplarına bakıldığında; TikTok ile geniş bir kitleye ulaşarak ünlü olmuş olsa da YouTube ve Instagram’da da takipçi sayısı fazladır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir Tiktok dışında YouTube’ta 292.000 abonesi ve Instagram’da 248.000 takipçisi bulunmaktadır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL