Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

/ 18 Ekim 2020 / 5.081 views / yorumsuz
Buse Korkmaz Kimdir TikTok – Zeynep Buse Korkmaz Kimdir Tiktok

Zeynep Buse Korkmaz; 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde TikTok’ta 1.3 milyon gibi geniş bir kitleye ulaşan bir Tiktoker olmaktadır. Günümüzde TikTok’taki takipçi sayısı 2.4 milyona ulaşmış bulunmaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; TikTok’ta çektiği videolar ile fenomen olmuş olsa da gelecek hayallerinde sosyal medya ön planda değildir. Kendisinin işlettiği ufak bir pastane sahibi olmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple Erzurum’dan İstanbul’a tek başına gelmiştir.

Zeynep Buse Korkmaz Kimdir

Buse Korkmaz; 13 Ocak 2002 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. 1.62 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Oğlak burcudur. Açıköğretim lisesinde öğrencidir. Bekar olan Buse Korkmaz’ın sevgilisi de bulunmamaktadır.

Zeynep Buse Korkmaz TikTok’ta Nasıl Faaliyet Göstermektedir

Buse Korkmaz’ın TikTok videolarının içeriğine bakıldığında; playback, dans, yavaş çekim videoları hazırlamaktadır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir TikTok sorusuna cevap vermek gerekir ise; Türk Tiktoker olmasının yanı sıra, sosyal medya fenomeni de olmuştur. TikTok nicki olan busekorkmaziniz yazıldığında hesabına TikTok üzerinden ulaşılabilmektedir.

Zeynep Buse Korkmaz Hangi Sosyal Mecralarda Vardır

Buse Korkmaz’ın sosyal medya hesaplarına bakıldığında; TikTok ile geniş bir kitleye ulaşarak ünlü olmuş olsa da YouTube ve Instagram’da da takipçi sayısı fazladır. Zeynep Buse Korkmaz kimdir Tiktok dışında YouTube’ta 292.000 abonesi ve Instagram’da 248.000 takipçisi bulunmaktadır.


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Azar Benzeri Uygulamalar
Flört uygulamaları, mobil dünyanın nasıl da hayatımızdaki her alanı kaplamaya başladığının kanıtlarından bir tanesidir. Yeni arkadaşlar edinmek, flört yapmak veya sadece keyifli vakit geçirmek için kullanılan uygulamalardan tanışarak evlenenlerin sayısı..
Bilgisayar Hızlandırma Yolları
5 adımda bilgisayarı hızlandırmak sanıldığı kadar zor işlem adımlarından oluşmaz. Gün içinde sürekli kullanılan bilgisayarlar, bir süre sonra yavaşlamakta ve istenilen performansı sağlayamamaktadır. Bu çok olağan bir durumdur. Bilgisayar sistemleri..
En İyi Virüs Temizleme Programı
Kötü amaçlı yazılımlar, giderek tüm dünyamız haline gelen mobil cihazlara ve teknolojik aygıtlara karşı öncelikli tehlike olmaya devam ediyor. Kişisel verilerin saklanıldığı bilgisayarlar, mobil telefonlar ve daha birçok dijital aygıt..
Trendyol Para Nasıl Kullanılır?
Trendyol paranın kullanılması için Trendyol cüzdan bölümünün aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu cüzdan içerisine kredi kartı ya da havale ile para gönderildikten sonra alışverişlerin bu cüzdan üzerinden yapılması mümkün olmaktadır...
Tiktok Keşfete Düşme Saatleri
Tiktok algoritması diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi kendine has ve benzersiz bir şekilde çalışır. Tiktok’ta fenomen olmak için bu algoritmayı doğru algılamak ve bu doğrultuda yayınlar düzenlemek yeterlidir. Tiktok’un..
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..