Bursa’da Kocasını Aldatmak İçin Uzaklaştırma Aldı Adam Karısını Yatakta Bastı

/ 25 Eylül 2020 / 1.841 views / yorumsuz
Bursa’da Kocasını Aldatmak İçin Uzaklaştırma Aldı Adam Karısını Yatakta Bastı

Bursa’da karısının başvurusuyla evinden uzaklaştırılan adam, eşinin onu aldattığından şüphelendiği için, eve gitmek istedi. Uzaklaştırma almadan önce karısıyla beraber yaşadıkları eve giden koca gördükleri karşısında kendinden geçti. Kendi evinde karısını başka bir erkekle basan adam eşi ve sevgilisini dövdü, sonra cinnet geçirip bıçakla kendi boğazını kesmeye çalıştı.

İlgili olay, adli kuruluşlar kararıyla eşlerinden sürekli uzaklaştırma alan kocaların hazin yüzünü bir kez daha gündeme çıkardı.

Kocasını Aldatmak İçin Uzaklaştırma İstedi

bursada uzaklaştırma isteyip kocasını aldattı

Dehşet saçan olay, 18 Eylül Cumartesi günü 21:00 civarında Bursa Osmangazi ilçesi, İbrahimpaşa Mahallesi’nde gerçekleşti. 49 yaşındaki Reşat Ç. 2 gün önce eşi olan Işıl Ç’nin “38” kendisini şikayet etmesiyle karısından uzaklaştırıldı.

Fakat Reşat Ç. eşinin kendisini aldattığı şüphesiyle oturduğu adresine, Kocaçınar sokağındaki evine geldi. Karısından uzaklaştırma alan koca eve girdiğinde gördüklerine dayanamadı şoke oldu. Eşi Işıl Ç. ile O.S. (42) adındaki şahısı evde bir arada yakalayan koca çıldırdı.

Karısıyla Sevgilisini Evindeki Yatakta Bastı

Gördüklerinden sonra, karısının kafasını aynaya vurdu. Ardından karısıyla beraber olan O.S isimli şahısı döven Reşat Ç. son olarak bıçakla kendi boğazını kesmeyi düşünerek intihara yükseldi.

Reşat Ç. emniyet ekipleriyle götürüldü. Olay soruşturması devam ediyor.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..