Gündem

Bursa’da Kocasını Aldatmak İçin Uzaklaştırma Aldı Adam Karısını Yatakta Bastı

Bursa’da Kocasını Aldatmak İçin Uzaklaştırma Aldı Adam Karısını Yatakta Bastı

Bursa’da karısının başvurusuyla evinden uzaklaştırılan adam, eşinin onu aldattığından şüphelendiği için, eve gitmek istedi. Uzaklaştırma almadan önce karısıyla beraber yaşadıkları eve giden koca gördükleri karşısında kendinden geçti. Kendi evinde karısını başka bir erkekle basan adam eşi ve sevgilisini dövdü, sonra cinnet geçirip bıçakla kendi boğazını kesmeye çalıştı.

İlgili olay, adli kuruluşlar kararıyla eşlerinden sürekli uzaklaştırma alan kocaların hazin yüzünü bir kez daha gündeme çıkardı.

Kocasını Aldatmak İçin Uzaklaştırma İstedi

bursada uzaklaştırma isteyip kocasını aldattı

Dehşet saçan olay, 18 Eylül Cumartesi günü 21:00 civarında Bursa Osmangazi ilçesi, İbrahimpaşa Mahallesi’nde gerçekleşti. 49 yaşındaki Reşat Ç. 2 gün önce eşi olan Işıl Ç’nin “38” kendisini şikayet etmesiyle karısından uzaklaştırıldı.

Fakat Reşat Ç. eşinin kendisini aldattığı şüphesiyle oturduğu adresine, Kocaçınar sokağındaki evine geldi. Karısından uzaklaştırma alan koca eve girdiğinde gördüklerine dayanamadı şoke oldu. Eşi Işıl Ç. ile O.S. (42) adındaki şahısı evde bir arada yakalayan koca çıldırdı.

Karısıyla Sevgilisini Evindeki Yatakta Bastı

Gördüklerinden sonra, karısının kafasını aynaya vurdu. Ardından karısıyla beraber olan O.S isimli şahısı döven Reşat Ç. son olarak bıçakla kendi boğazını kesmeyi düşünerek intihara yükseldi.

Reşat Ç. emniyet ekipleriyle götürüldü. Olay soruşturması devam ediyor.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL