Moda

Bu Yıl Trend Olan Sokak Modası

Bu Yıl Trend Olan Sokak Modası

Bu Yıl Trend Olan Sokak Modası

2019 yılının ilk yarısı büyük bir hızla tükenirken, 2019 sokak modası da büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. İnternet ve sosyal medya hesapları aracılığıyla bir ülkede ya da bölgede popüler olan tarz adeta kelebek etkisi gibi büyük coğrafya da etkili olmaktadır. Buna göre bu yılan damga vuracak temel moda unsurları şu şekilde karşımıza çıkmaktadır.

2019 sokak modası

10 Başlıkta Sokak Trendi

Sokak modasına uyum da, birçokları tarafından önem verilen konuların başında gelmektedir. Buna göre oldukça merak edilen 2019 sokak modası içinde en çok değer gören 10 farklı ürün kombinasyonu şu şekilde ortaya çıkıyor:

  • Deri Ceket: Ömürlük olan ve oldukça geçmişe ait ize sahip olan deri ceket, her dönemin modası içinde yerini korumaya devam ediyor. Buna göre son moda ürünlerinde, 2019 yılının popüleri olmayı sürdürüyor.

2019 sokak modası

  • Kat Kat Giyinme: Özellikle kış aylarında, 2019 yılının modası olabilecek yeni tarzlardan bir tanesi de, farklı kıyafetleri üst üste bir şekilde giymek olarak karşımıza çıkıyor.

Şehir Ruhuna Uygun Takım Elbiseler Çok Moda

Günlük akışa ve koşturmacaya uygun ama aynı zamanda da takım elbise ciddiyetini taşıyan bu ürünler son derece dikkat çekmeyi sürdürüyor,

  • Emniyet Kemeri: Bildiğimiz emniyet kemeri, günlük kıyafetin önemli tamamlayıcı unsuru olarak karşımıza çıkıyor,
  • Uzağı Çağrıştıran Çizgiler: Sıcak tavra sahip parçalar ile hayvan baskı kıyafetler de bu yıla ait en özel 2019 sokak modası olarak dikkatle takip ediliyor.

2019 sokak modası

  • Sınırları Zorlayan Pantolon Modası: Geçmişte pantolonlarda alışık olunan tek renk modası artık bir kenara bırakılıyor ve yerine renk cümbüşü şeklinde yeni moda pantolonlar karşımıza çıkıyor.
  • Paltolar: Diz altına kadar uzanan paltolar, geçmişin esintisi eşliğinde harika bir görünüme kavuşmanıza adına sizlere büyük katkı sunabilir,
  • Bel Çantası: Bel çantaları geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda ilgi görmeye devam edecek.
  • Puffer Ceketler: Kış sezonu için yumuşak ruha uygun ceketler büyük ilgi gördü.

2019 Yaz Tarzı

2019 sokak modası

2019 yılı yaklaşan yaz döneminde en büyük ilgi sade ve baskısız tişörtlere doğru kayıyor. Pantolon da ise dar paça ve bilekte biten pantolon modasına devam ediliyor.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL