Ekonomi

Bitcoin Son Dakika Yorumları

Bitcoin Son Dakika Yorumları

Bitcoin son dakika yorumları 16 mayıs 2022 tarihi itibariyle yazımızı yazarken BTC 29.800 fiyatlarında seyretmektedir. Bir önceki gün 30k’dan hızlı bir şekilde 30.400’e yükselen Bitcoin ardında sert biçimde 29K USDT’ye kadar düştü. Bitcoin yorum analizi olarak acaba BTC fiyatı nereye kadar düşecek ne zaman yükselecek gibi sorular doğal olarak kafaları karıştırıyor.

Bu süreçte de kripto para piyasasında bir hayli kayıplar yaşandı. Şimdi BTC yorum ve analiz yaparak ne zaman yükselir ya da düşer gibi kişisel yorumlarımızı aşağıda anlatalım.

Bitcoin Yorum

Yükselişine devam etmesi için ilk olarak 31k üstünde günlük kapanışlar yapıp altına inmemesi gerekir. 31k üstünde kaldığını varsayarsak sonraki sağlam direnci 32.856 olur ve ardından bunun da üstünde kalmayı başarırsa 34 bin dolar civarına kadar yükseliş yapabilir Bitcoin.

Bitcoin Düşecek mi

Yukarıda belirttiğimiz 31k direncinin üstüne atamazsa Bitcoin, muhtemelen daha sert bir düşüş yaparak daha alt bir destekten tepki almayı deneyecektir. Bitcoin son dakika yorumları ve analizi yazımızda şu an itibariyle BTC önemli destek seviyesi 28.805’tir. Bunun altına iğne atsa da günlük ya da haftalık kapanışlar yapmaması gerekir. Aksi durumda yükseliş yerine düşüşü daha çok tetikler. 28.805 altında 28.124 desteği bulunuyor. Onun da altında 26.267 bitcoin desteği vardır. Bunların herhangi birinden tepki alamazsa ya da altına kalmak için zorlarsa 19 bin 20 bin dolarları görmesi muhtemel olacaktır.

Bitcoin Ne Zaman Yükselir

Son dakika bitcoin yorumları yaparken yükselişi biz de merak etmekteyiz. Analizlerimiz doğrultusunda yükseliş ne zaman olur nasıl yükselir net bir şey olmadığını görmekteyiz. Yükselişine devam etmesi için önemli unsurlar, 28.805 altında kapanış yapmaması ve altında kalmaması gerekir. Diğer önemli yorum analizi ise 32.856 üstüne çıkıp bu fiyatın altına düşmemesi gerekmektedir.

Uzun vadeci değilsek analiz ve yorumlar yaparken anlık durumlara bakmak mantıklıdır. Anlık baktığımızda hangi destek güçlüdür ya da desteğe yakın mı dirence dayanmış mı gibi gibi… Bunlarla beraber desteğe yaklaştıysa ve o desteğe ilk gelişi ise bir miktar alım denenbilir yakın stop olmak şartıyla. Daha güvenli alım ise desteği test eder kıramaz ondan sonra alım deneyebiliriz. Bunlar tamamen tercih ve risktir.

BTC üzerine ne zaman yükselir nereye kadar düşer gibi konuşma yaparken burada piamet.com ekibi, çalışanları ya da herhangi bir üyesi kesinlikle tavsiye vermemektedir. İlgili Bitcoin son dakika yorumları içeriğimiz ve diğerleri tamamen kişisel yorum içerir. Kripto para piyasasının yüksek risk içerdiğini bilmekle beraber sorumluluğu tarafınıza alarak işlem yapmalısınız. Piamet.com bünyesi hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL