Bir Erkek Sevdiği Kızı Nasıl Kıskanır?

/ 21 Haziran 2019 / 2.628 views / yorumsuz
Bir Erkek Sevdiği Kızı Nasıl Kıskanır?

Bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır sorusu, kadınlar tarafından son zamanlarda önemli bir araştırma konusu olmuştur. Kimi kadın sevgilisinden intikam almak için, kimisi sevgilisini kızdırmak, kimi kadın da kıskanılmaktan gerçekten hoşlandığı için, erkek arkadaşının kıskanmasını isteyebilir.

Zaman zaman kıskanılmak kadına hoş gelse de, derecesi ayarlanamadığında kadın erkeğe karşı duygularını yitirebilir ve erkek arkadaşından uzaklaşabilir.

Bu sebeple daha iyi bir ilişki için, kıskanma ve kıskandırma seviyelerine dikkat edilmelidir. Acaba erkek gerçekten de kıskanır mı, ya da neden kıskanır?

Bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

başkasıyla flörtleşen kadın

Başkalarıyla flörtleşmeniz

Başka bir erkekle flörtleşmeniz erkeği çıldırtabilir! Bu davranıştan başka hiçbir şey, bir erkeği kıskançlık krizine sokamaz.

Bir erkek sevdiği kadını neden kıskanır?

başka bir erkeğin şakasına gülen kız

Başka bir erkeğin şakasına gülmeniz
Herhangi bir ortam veya mekanda iken, başka bir erkeğin yaptığı şakalara güldüğünüzü hayal edin. Bu erkek gerçekten çok şakacı olabilir ve siz bu erkeğin şakalarına gülüyorsunuz. İşte o zaman erkek arkadaşınız sizi kıskanmaktan çıldırabilir.

Erkek ortamdayken sevdiğini kadına kıskandığını belki belli etmeyebilir ancak ortamdan ayrıldıktan sonra erkek arkadaşınız sizinle konuşmayabilir ya da kıskançlığından ötürü delirebilir.

Bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

Kız kıza gece dışarı çıkmak
Bunu neden kıskandıkları konusunda net bir fikrimiz olmasa da, sevgiliniz, yanınızdaki kızların sizi farklı erkeklerle tanıştırabileceğini düşünebilir.

Gerek TV senaryoları yüzünden gerek toplumsal sohbetlerden ötürü, kız kıza takılmanın altında kötü bir niyet olduğuna inanan erkek sayısı, epey fazladır.

Ünlüleri beğenmek erkeği kıskandırır mı?

bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

Ünlüleri beğenmeniz
Odanızda ünlü bir erkeğin posterlerini asılı tutuyorsanız sevdiğiniz erkeğin sizi kıskanması gerçekten çok doğal. Çünkü bu davranış, sevdiğiniz erkeğin size karşı yetmediğini düşünmesine sebep olur.

Aynısı gibi sevdiğiniz bir ünlünün fotoğraflarını Instagram-Facebook gibi sosyal medya hesaplarından beğeniyorsanız yine kıskanılmanız ve ciddi boyutlarda tartışmanız çok doğal.

Erkekler neleri kıskanır?

bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

Erkekler hakkında konuşmanız
Erkek arkadaşınızla herhangi bir sohbetinizde tanıdığınız bir erkekten bahsedilmişse  “A evet bizim Fatih” demeyin,  sevgiliniz hiç hoş şeyler düşünmez.

Kıskançlık krizine sokmamak adına, o galiba bir ara benim arkadaşımla çıkıyordu, oradan tanıyor gibiyim diyebilirsiniz.

Erkeği kıskançlıktan çıldırtacak davranış!

başkasıyla mesajlaşırken sevgilim gördü

Diğer erkeklerle mesajlaşmanız

Başka bir erkekle arkadaş olarak da mesajlaşmanız, erkeği güvensiz bırakır. Bu hareket erkeğin size bir daha hiç güvenmemesine sebep olabilir. Bunu kaydedin!

Bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

sevgilisiyle fotoğrafını yırtan kadın

Eski sevgilinizden bahsetmeniz

Eski sevgiliyle görüşmeye devam ediyor olmanız söz konusu bile olamaz.

Yine de eski sevgilinizden konu açılmışsa ve konu ne kadar gülünç olsa da gülümseyerek ya da kahkaha atarak konuşmayın. Hatta konusu açılmadan kesin!

Tatile kız arkadaşlarımla gidersem sevgilim kıskanır mı?

bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

Tatile arkadaşlarınızla gitmeniz

Senelik yorgunluğunuzu atlatmak için, bir hafta da olsa arkadaşlarınızla tatil yapmayı tercih etmişseniz, dakikada bir aranmaya ya da döndüğünüzde ciddi bir kıskançlıkla karşılaşmaya, hazır olun.

Bir erkek sevdiği kızı nasıl kıskanır?

kız kıza parti

Eğlenceli Instagram fotoğrafları paylaşmanız

Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza partiye gittiniz ve mükemmel vakit geçiriyorsunuz, bir yandan da bunu Instagram ve Facebok’tan paylaşıyorsunuz.

Sevgiliniz evde bu fotoğraflara bakarken tek düşündüğü, onsuz ne kadar eğlendiğiniz ve belki de başka bir erkekle vakit geçirdiğiniz. Bunu, asla denemeyin!


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Geçer
Çamaşır suyu lekesinin geçmesi için alkol veya karbonat gibi maddeler kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır suyu lekesi nasıl geçer sorusunun cevapları ile leke geçirilemez ise; bu durumda lekenin olduğu bölge kumaş boyası..
Erkek Anıt Sayaç Ekibinden Kadının Erkeğe Şiddeti
Erkek anıt sayaç sitesi, kadının erkeğe şiddeti,  sevgilisi, karısı ya da kadınlar tarafından öldürülen erkekler, cinayetler ya da fiziksel, psikolojik şiddet gören erkekler anısına oluşturulan bir dijital anıttır. Erkek Anıt..
TikTok Kahvesi Yapımı – TikTok Kahvesi Tarifi
TikTok kahvesi yapımı, yaklaşık 17 dakika sürmektedir. TikTok kahvesi tarifi, tek kişiliktir. Tarifte pişirmeye yönelik herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Kahvenin yapılışı TikTok’ta çok konuşulduğu ve tarif trend olduğu için ismi..
TikTok Magazincicansucuk Kimdir
TikTok Magazincicansucuk; TikTok’un magazin sayfasıdır ve TikTok fenomenleri ile ilgili olay yaratacak videolar çekerek popüler olmuştur. TikTok Magazincicansucuk kimdir dendiğinde; çoğunlukla gerçek ismi ile değil, TikTok hesabında patlattığı bombalar ile..
TikTok Eda Sakız Kimdir – Eda Sakız Sevgilisi
Eda Sakız kısa süre içerisinde TikTok’ta popüler olmayı başarmış bir fenomendir. Bir dönem moral bozukluğu sebebi ile saçlarını kısa kestirmesi sonucunda gündem olmuştur. Eda Sakız sevgilisi, Eda Sakız hakkında en..