Moda

Beli İnce-Kalçayı Büyük ve Dik Göstermenin Yolları

Beli İnce-Kalçayı Büyük ve Dik Göstermenin Yolları

Her kadın kalçasının büyük ve dik olmasını ister. Aynı görüş erkekler için de geçerlidir. Kalçası büyük ve dik duran ve beli ince olan bayanlar, her zaman erkekler tarafından daha seksi ve daha çekici bulunmuştur.

Kalçayı büyütmek için belli spor hareketleri ve diyetler olsa da bunlarla uğraşmak oldukça zordur. Kalçayı büyük gösteren pantolonlar ve birkaç basit hile ile istediğiniz görünüme kavuşmanız mümkündür. Sizlere bu yöntemleri açıklayalım;

Kalçaları büyük göstermek için nasıl giyinmeli?

kalçayı yuvarlak gösteren kıyafetler

Kilolu olan kadınların kalçaları büyük olsa da genellikle yayılan bir görünüme sahiptir. Bu görünüm, beli ince olan bayanların bile kötü görünmesine neden olur. Yaygın olan kalçaların daha dik görünmesini sağlamak için birkaç basit tavsiye verelim;

Pantolon seçimi çok önemli;

kalçayı dik gösteren pantolonlar kadın

Kalçayı büyük ve dik göstermek için ilk adım vücut tipinize uygun olan pantolon modelini seçmektir. Beli ince olan bayanların bu aşamada dar kotlar seçmesi gerekir. Size en uygun, ucuz ve güvenilir giysileri sipariş vermek için buraya tıklayın.

Belin ince ve kalçanın dik görünmesi için vücudunuza oturan bir gömleğin altına düşük bel ve kalçanın en geniş bölümünü vurgulayan bir kot tercihi yapılmalıdır.

düşük bel pantolonlar kadın

Kalın bele sahip olan bayanların ince belli ve dik kalçalı görünmesi iç yüksek belli pantolonlar tercih etmesi gerekir. Bu pantolonlar, kalçanın daha büyük görünmesini sağlayacak şekilde, beli saran cinsten olmalıdır.

Cepleri büyük olan ya da cebi olmayan pantolonların tercih edilmemesi gerekir. Pantolon ceplerinin arkada olması ve küçük olması sayesinde kalça kısmı daha gösterişli görünecektir. Ayrıca ceplerde bulunan payet, ip ve diğer süslemeler, kalçanın daha büyük ve gösterişli durmasını sağlar.

seksi kadın pantolonu

Beli ince ve kalçayı dik göstermek için üst kıyafetlerin açık renk pantolonun ise koyu renk olmasından kaçının. Bunun tam tersini giyinmeniz gerekir. Kalça büyütme hileleri arasında daha açık renklerde pantolon giyinme kuralı vardır. Koyu renk pantolonlar kalçanın daha zayıf ve daha az dik görünmesine neden olacaktır.

Üst kıyafet tercihi nasıl yapılmalı?

bel dekoltesi için giyim tarzı

İnce bel ve büyük kalçalar için pantolon seçimini öğrendikten sonra, üst kısma nasıl kıyafetler tercih edeceğinizi de bilmeniz gerekir. Bel kısmından saran kıyafetler tercih etmelisiniz. Nereden bulurum diyorsanız ucuz ve güvenli online bayan giyim siparişi için buraya tıklayabilirsiniz

Özellikle belden motifleri olan ya da bel bölgesinde dekolte bulunan kıyafetler, belin ince görünmesini sağlar. Ancak beli saran kıyafetler tercihe edilirken yanlardaki fazlalıkların ortaya çıkmamasına dikkat etmeli, esnek kumaşlar tercih etmelisiniz.

beli kadın bayanlar için

Üst kısma giyilen kıyafetlerin göğüs dekoltesi olmaması ve bu bölgeye büyük kolye gibi aksesuarların takılmaması gerekir. Aksi halde bakışlar bu bölgeye kayacak ve belinizin fazlalıkları ortaya çıkacaktır.

kilolu kadın nasıl zayıf görünür

Üst kısma giyilen kıyafetlerin açık renkleri yerine koyu renkleri tercih edilmelidir. Koyu renk ve beli saran kıyafetler, bel kısmının daha ince ve zayıf görünmesini sağlar.

İç çamaşırı seçimi;

kalçayı dik tutan korse

Kalçanız küçükse ve daha büyük görünmesini istiyorsanız, yeni çıkan silikonlu külotları tercih edebilirsiniz. Eğer fazla büyük kalçanız varsa ve dik görünmesini istiyorsanız, bu durumda toparlayıcı korse giymeyi tercih etmelisiniz.

İç çamaşırlarınızın toparlayıcı özellikte olması, kalçalarınızın daha dik ve güzel görünmesine yardımcı olacaktır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL