Ekonomi

Astroswap Nedir Nasıl Alınır Fiyatı

Astroswap Nedir Nasıl Alınır Fiyatı

Astroswap nedir fiyatı coin token nasıl alınır, çalışır kullanılır diye merak ediyorsanız Cardano ağında merkeziyetsiz olan bir dex borsa piyasasıdır. Astroswap’tan önce kcc ağı, BSC ve ETH ağlarında merkeziyetsiz dex borsası bulunuyordu. Cardano ağı üzerinde 08.10.2021 itibariyle ön satış lansmanı olan Astroswap IDO fiyatı 0.001 cent olarak satışı başlatıldı. Güncel fiyatı 0.20 cent civarında git gel yapmaktadır. Bu demek oluyor ki ilk çıkışında satın alanlar şu an x200 kâr aldı.

Astroswap Fiyatı

Astroswap’ı ön satışa ilk çıktığında alanlar birkaç saat içinde yüksek paralar kazandı. Astro fiyatı swap ilk çıkışından kısa bir süre sonra ortalama x200 katına kadar çıktı. Bu ciddi bir rakamdır. Gerçekten de ön satışlardan çok ciddi miktarlarda para kazanma imkanı olabiliyor. Ön satışlara katılmak ve detaylı bilgiler almak istiyorsanız BSCPad ile alakaklı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Astroswap Nedir

Şu an için Astroswap nedir ve geleceği konusu için olumlu yorumlar söz konusudur. Astro swap almadan önce alım fiyatına dikkat edilmesi önemli husustur. Bir proje her ne kadar prestijli olsa da fiyatı tavan yaptığında alım yapmak büyük riskleri beraberinde getirebilir. Fakat yatırımcı bitcoin, altcoin ve ön satış gibi borsalardan para kazanmak istiyorsa alım fiyatına dikkat etmelidir.

Astro swap ön satışı, AdaPad ve BSCPad (Private Sale) platformlarında gerçekleşir ve buralardan alınır. Astroswap nedir geleceği yorum ve fiyatı öncesinden aşağıdakilere dikkat edersek para kazanmak isteyen yatırımcı için iyi olabilir:

  • Stake, Swap ve Lottery tercihlerinin bulunması.
  • Wagyuswap ve bluezilla kadrosu tarafınca onaylanması.
  • Bluezille’nın önceki projelerindeki kazançlarını göz önünde bulundurmak.
  • Wagyuswap’ın grafiğini kontrol ederek yatırımcılarının satmadığını öğrenerek.
  • Wagyuswap kadrosunun da önemli işler çıkardığının bilincinde olmak.
  • Cardano ağının ilk merkeziyetsiz dex borsası olduğu.
  • Uzman kadrolar ile çalıştığını bilmek.

Yukarıda belirtilenlere baktığımızda Astroswap fiyatının ve projesinin geleceği oldukça iyi görünmektedir. Ancak belirtildiği gibi ön satıştan alınan token ya da bir coin fiyatının tavanda mı tabanda mı olduğu da çok önemlidir. Alım yapmadan önce bu hususa dikkat etmek ciddi risklerden bizi koruyabilir.

Bluezilla’nın önceki projelerine bakıldığında:

NftLaunch: 110x

Adapad:250x

Velaspad:103x

Tronpad:85x

Gamezone:110x

Yukarıdaki çıkışlara bakıldığında Bluezilla güzel kazançlar getirmiştir. Bluezilla agresif bir marketing buy’a sahip olarak bilinir. Bu sebeple Bluezilla kadrosuna ve ekibine olumlu bakmak da fayda görülebilir.

Astroswap token dağıtım grafiğine bakıldığında;

Takım: 12%                                    Staking: 45%

Advisors: 6%                                  Private Sale: 10%

Ecosystem: 10%                              ADAPad: 2%

Reserve: 4%                                   Airdrop: 1%

Astro, belirtilen fiyatlarda token dağıtımları belirlemiştir. Stake için 45% lik bir havuz bırakmış olması yatırımcı gözüyle bakıldığında olumlu görünmektedir.

Astroswap Yorum

Ön satıştaki Astroswap’ın gelecek dönemleri ses getirecek gibi görünmektedir. Cardano projesinde ilk dex borsasının Astro tokeni olması, geleceğinin iyi gideceğini bir bakıma yansıtmaktadır. Astroswap nedir fiyatı geleceği token coin nasıl alınır, ne işe yarar çalışır gibi mevcut güncel bütün detayları yukarıda belirttik. İlgili bilgiler sadece öğretici niteliktedir. Piamet.com adresinde bulunan hiçbir içeriğin yatırım tavsiyesi olmadığını bildiririz. Yatırım risklerinden Piamet ekibi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL