Aşkın Artması İçin Cinsel İlişki Nasıl Olmalı?

/ 14 Eylül 2019 / 107 views / yorumsuz
Aşkın Artması İçin Cinsel İlişki Nasıl Olmalı?

Cinsel birliktelik yaşayan çiftler, zamanla doyuma ulaşarak birbirlerinden soğumaya başlarlar. Hatta cinsel birliktelik gün geçtikçe azalmaya başlar. Bu durum pek çok birlikteliğin bitme noktasına gelmesiyle sonuçlanır.

Aslında cinsel birliktelik, ilişkilerin uzun süreli olmasından etkilenmez. Çok uzun süren ilişkiler bile bazı ip uçları ile heyecanını ve güzelliğini kaybetmeyebilir.

İlişkinizde aşkın artmasını sağlamak ve partnerinizle olan birlikteliğinizi daha güzel hale getirmek için basit ama etkili yöntemleri uygulamalısınız. Uzmanların tavsiye ettiği aşkın artması için cinsel ilişki ip uçlarını paylaşalım;

İlişkide aşkın artması için cinsel ilişki yöntemleri;

seksi kadın

Eşinizle ya da sevgilinizle daha güzel vakit geçirmek, ona daha fazla açık olmak ya da onun size daha fazla aşık olduğunu hissetmek için aşağıdaki ip uçlarını deneyebilirsiniz.

Seks zaman zaman, sevişmek her zaman olmalı;

Aşkın Artması İçin Cinsel İlişki Nasıl Olmalı?

Partnerinizle her zaman sevişebilirsiniz. Onun sizi istediği anlarda karşı çıkmayın ve onu reddetmeyin. Ancak aranızdaki aşkı arttırmak için küçük oyunlar, ön sevişme, dokunmalar ile cinselliğinizi hareketlendirin. Bunu her zaman değil ama haftada bir kez mutlaka yapın. Ufak dokunmalardan çekinmeyin ve partnerinizin hoşuna giden bölgelerini sorun.

Cesaretli olun;

Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Özellikle yeni evlilere cinsel tavsiyeler veren uzmanlar, onların cesaretli olmasını ve partnerlerinden çekinmemesi gerektiğini savunurlar. Cinsel ilişki, partnerinizle tüm sorunlarınızı unuttuğunuz ve yalnızca birbirinize vakit ayırdığınız en özel anlardır. Bu anların kıymetini bilin ve asla yapmak istediklerinizden çekinmeyin. İlişkinizin her anını değerlendirin ve karşınızdakinin isteklerini ön planda tutun.

Ne istediğinizi söylemekten çekinmeyin;

Eşimi-Kocamı Cinsellikte Nasıl Mutlu Ederim?

Eşler, çoğu zaman yatakta nasıl bir ilişki istediklerini söylemekten kaçınırlar. Bu durum, yatakta eşinizin ve sizin kapalı olmasına, istediğiniz gibi cinsel birliktelik yaşamamanıza neden olur. Partnerinize nasıl hareketlerden hoşlandığını, nasıl birlikte olmak istediğini ve onun size nasıl davranması gerektiğini söylemekten çekinmeyin. Partnerinizi sormasa bile siz ona sorun ve söyleyin. İstekleriniz konusunda açık olun.

Fantezilerden kaçınmayın;

Erkeklerin Cinsel İlişki Sırasında Beğendiği Giyim Tarzı

Yatak odasını keyiflendirmek ve aranızdaki aşkı canlı tutmak için cinsel ilişkiniz sırasında masaj, romantik müzik, romantik bir ortam ve seksi kıyafetler gibi elementlerden faydalanın. Bunlar, partnerinizin çok hoşuna gidecek ve aslında sizi de hareketlendirecektir. Aranızdaki aşkı arttırmanın yolu mutlaka cinsel hayatın renkli ve özenli olmasından geçer. Bu nedenle cinsel ilişkinizde kapalı olmak yerine keyif almaya bakmalısınız.


HİTÜ Spor Bilimleri Fakültesi'ni tamamladı. Anadolu Ü. İletişim Bilimleri Fakültesi'nde 2. lisansına devam ediyor. Hobi olarak giriştiği PHP yazılım dilinde uzmanlık unvanı aldı.

Benzer Konular
Sevgiliyle Kavga Ettikten Sonra Nasıl Barışılır
Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışılır, eşler ya da çiftler arasında kavga etmek bazen kaçınılmaz olabilir. Öyle ki aynı evde uzun süre hiç tanımadığınız biriyle yaşamak ya da uzun süre..
Erkekleri Etkileyen Kadın Davranışları
Erkekleri etkileyen kadın davranışları; karşıdaki erkeğe göre değişiklik göstermektedir. Erkekleri tahrik eden kadın davranışları, hareketleri birçok şekilde ele alınabilir. Bazı erkekler kadınların inatlaşmalarını çekici bulurken bazı erkekler bu durumdan hoşlanmamaktadırlar...
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri – Erkeklerde Hoşlanma
Erkeklerin hoşlanma belirtileri, bazı erkekler çok özgüvenli olurlar ve sizden hoşlandıklarını açıkça belli ederler. Ancak bazıları da içine kapanık olabilir ve sizden hoşla-nsa bile bunu açık bir şekilde ifade edemez...
Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri – Hoşlandığını Nasıl Anlarsın
Karşılıklı hoşlanma belirtileri ya da hoşlandığını nasıl anlarsın için bazı ip uçlarını takip etmek yeterli olacaktır. Karşıdakinin kendinden hoşlandığını anlayabilmek için vücut dili etkili bir çözüm aracı olacaktır. Birinden hoşlanan..
Kadınların Hoşlanma Belirtileri Beden Dili – Hoşlanan Kadın
Kadınların hoşlanma belirtileri beden dili, karşısındaki kişiden hoşlanıp hoşlanmadığını ele vermektedir. Bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için normal anlardaki beden dili hareketleri takip edilebilir. Kadınların düşüncelerini %90’a kadar..
Sevgiliyle Sürekli Kavga Etmek – Evlilikte Kavga Etmek
Sevgiliyle sürekli kavga etmek, sebepleri; bazen önemli nedenlerden tartışırken bazen de ota boka diye tabir edilen sebeplerden olabilir. Bu kavga sebepleri benzer olarak, evlilikte sürekli kavga etmek, sebeplerinde de yer..