Apple’ın En Son Güncellemesi Hangisidir?

/ 14 Mayıs 2019 / 51 views / yorumsuz
Apple’ın En Son Güncellemesi Hangisidir?

Apple IPhone, IPad ve Ipod touch kullanıcılarının kullandığı en son güncelleme İOS12’dir. İOS bir mobil işletim sistemidir. Yazılım güncellemeleri oldukça ismi sürekli olarak değişmektedir. Apple’ın en son güncellemesi İOS12 ile birçok özellik keşfedilebilmektedir. IPhone, IPad ve Ipod touch kullanıcıları daha hızlı ve daha eğlenceli iletişimin farkına varabilirler.

İOS12 mobil işletim sistemi ile IPhone, IPad ve Ipod touch‘larda ki kameradan klavyeye her işlemi yapmak bir önceki kullanıma oranla çok daha hızlı olmaktadır. İOS12’nin yaptığı bu geliştirmeler cihazlarda en basit uygulamaların bile daha hızlı kullanılmasını sağlamıştır. Ayrıca İOS12 geçmişte kullanılan ve hala kullanılmaya devam edilen birçok model cihazda da performans göstermektedir. Bu nedenle cihazlarının modeli eski olan kullanıcılar için de İOS12’nin özelliklerini kullanması mümkün olmuştur.

Apple'ın Son Güncellemesi

İOS12’nin Geliştirdiği Başlıca Özellikler

İOS12 güncellemesi ile cihazlar eskisine oranla daha hızlı kullanılırken belirli özellikler de de farklılıklar yaşatmaktadır. Apple’ın en son güncellemesi İOS12 ile fotoğraf arşivinizi yeniden keşfedebilir farklı özelliklerle fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Günümüzde fotoğraf paylaşımı çok ilgi çeken bir konu olduğu için İOS12’nin kullanımında önemli etkiye sahip olacaktır.

Apple’ın en son güncellemesi İOS12 ayrıca mesajlar uygulamasını da çok fazla renklendirmiştir. Yeni çıkarılan memoji ve animojiler ile mesajlar daha eğlenceli hale getirilebilir.

Apple kullanıcılarının en pratik yardımcısı Siri ile artık daha da hızlı olup,  Siri’ye sorulan sorulardan daha hızlı dönüş alarak işlerinizi pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Apple'ın Son Güncellemesi

İOS12 Nasıl Kullanılır?

İOS12 için öncelikle bu güncellemenin yüklenmesi gerekir. IPhone, IPad ve Ipod touch kullanıcıları İOS’un son sürümünü kablosuz ağlar aracılığı ile güncellemelidir. Eğer kablosuz olarak güncelleme yapılamaz ise Itunes ile de güncelleme yapılabilmektedir.

Cihazınızda İOS12 uygulaması ile ilgili sorun yaşarsanız daha önceden güncellemeler için bir parola belirlemiş olabilirsiniz. Parolayı doğru tuşladıktan sonra güncelleme yapılabilmektedir.

Eğer cihazınızda yeterli alan yok ise de güncelleme yapmakta zorlanabilirsiniz. Eğer bu şekilde bir uyarı ile de karşılaşırsanız yapılması gereken işlemleri takip ederek, cihazınızda gerekli boşluları açmanız gerekecektir. Yeterli alan oluştuğunda güncelleme yaparak İOS12 güncellemesinin farkını yaşayabilirsiniz.

 


Benzer Konular
Telefon Rehberi Yedekleme
Telefon rehberinin yedeklenmesi cihaz değişimi ya da format işlemi öncesinde yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı işletim sistemine sahip cihazlara geçiş yapıldığında, telefon rehberi yedekleme yapılmamışsa SIM Kart hafızasının sınırlı olması sebebi..
Samsung Telefon Yedekleme
Samsung verilerinin yedeklenmesi işleme yönelik geliştirilen kullanışlı uygulamalar ile gerçekleştirilebilir. Cep telefonu değişimi veya format atma gibi gereksinimler öncesinde Samsung telefon yedekleme yöntemleri ile verilerinizi PC’ye aktarmanız ve sonrasında cihazınıza..
Xiaomi Rehber Aktarma
Xiaomi telefonun rehberini taşıma işlemi Sim karta ve Gmail hesabına yapılabileceği gibi hafıza kartı kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarda olduğu gibi benzer süreçlerle tamamlanan Xiaomi rehber..
Youtube Arka Planda Çalma Telefondan Ücretsiz Programsız
Yotube arka planda çalma, işlemi ücretsiz ve programsız yapılmaktadır. İlgili basit işlemlerle telefondan Youtube üzerinden açılan videolar, şarkılar telefon gezintisine engel olmayacaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra ekran komple kapatılabilir, farklı..
Samsung Telefona Format Atma
Samsung cep telefonunu sıfırlamak soft ve hard format olarak ikiye ayrılır. Android işletim sistemi ile çalışan Samsung marka cep telefonlarında, zaman zaman gereksinim duyulan temizlik işlemleri Samsung telefona format atma..
İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır
İnternetin hızı arttırma donanım yetersizlikleri ya da davetsiz kullanıcılar sebebiyle ortaya çıkabilen ihtiyaçtır. Film izlerken, online oyun oynarken veya dosya transferi sırasında sahip olduğunuz internet performansında kayıplar gözlemlediğinizde, internet hızını arttırma..