Apple’ın En Son Güncellemesi Hangisidir?

/ 14 Mayıs 2019 / 62 views / yorumsuz
Apple’ın En Son Güncellemesi Hangisidir?

Apple IPhone, IPad ve Ipod touch kullanıcılarının kullandığı en son güncelleme İOS12’dir. İOS bir mobil işletim sistemidir. Yazılım güncellemeleri oldukça ismi sürekli olarak değişmektedir. Apple’ın en son güncellemesi İOS12 ile birçok özellik keşfedilebilmektedir. IPhone, IPad ve Ipod touch kullanıcıları daha hızlı ve daha eğlenceli iletişimin farkına varabilirler.

İOS12 mobil işletim sistemi ile IPhone, IPad ve Ipod touch‘larda ki kameradan klavyeye her işlemi yapmak bir önceki kullanıma oranla çok daha hızlı olmaktadır. İOS12’nin yaptığı bu geliştirmeler cihazlarda en basit uygulamaların bile daha hızlı kullanılmasını sağlamıştır. Ayrıca İOS12 geçmişte kullanılan ve hala kullanılmaya devam edilen birçok model cihazda da performans göstermektedir. Bu nedenle cihazlarının modeli eski olan kullanıcılar için de İOS12’nin özelliklerini kullanması mümkün olmuştur.

Apple'ın Son Güncellemesi

İOS12’nin Geliştirdiği Başlıca Özellikler

İOS12 güncellemesi ile cihazlar eskisine oranla daha hızlı kullanılırken belirli özellikler de de farklılıklar yaşatmaktadır. Apple’ın en son güncellemesi İOS12 ile fotoğraf arşivinizi yeniden keşfedebilir farklı özelliklerle fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Günümüzde fotoğraf paylaşımı çok ilgi çeken bir konu olduğu için İOS12’nin kullanımında önemli etkiye sahip olacaktır.

Apple’ın en son güncellemesi İOS12 ayrıca mesajlar uygulamasını da çok fazla renklendirmiştir. Yeni çıkarılan memoji ve animojiler ile mesajlar daha eğlenceli hale getirilebilir.

Apple kullanıcılarının en pratik yardımcısı Siri ile artık daha da hızlı olup,  Siri’ye sorulan sorulardan daha hızlı dönüş alarak işlerinizi pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Apple'ın Son Güncellemesi

İOS12 Nasıl Kullanılır?

İOS12 için öncelikle bu güncellemenin yüklenmesi gerekir. IPhone, IPad ve Ipod touch kullanıcıları İOS’un son sürümünü kablosuz ağlar aracılığı ile güncellemelidir. Eğer kablosuz olarak güncelleme yapılamaz ise Itunes ile de güncelleme yapılabilmektedir.

Cihazınızda İOS12 uygulaması ile ilgili sorun yaşarsanız daha önceden güncellemeler için bir parola belirlemiş olabilirsiniz. Parolayı doğru tuşladıktan sonra güncelleme yapılabilmektedir.

Eğer cihazınızda yeterli alan yok ise de güncelleme yapmakta zorlanabilirsiniz. Eğer bu şekilde bir uyarı ile de karşılaşırsanız yapılması gereken işlemleri takip ederek, cihazınızda gerekli boşluları açmanız gerekecektir. Yeterli alan oluştuğunda güncelleme yaparak İOS12 güncellemesinin farkını yaşayabilirsiniz.

 


Benzer Konular
Logo Tasarım Programları Ücretsiz
Bedava logo tasarım uygulamaları aracılığıyla markalara ya da işletmelere belli bir logo tasarlamak mümkündür. Logolar, markaların kimliği yerine geçmekte ve bir müddet sonra müşteriler gördükleri logolardan markaları çıkarabilmektedir. Ancak logo..
Google Fotoğraflar Güvenli Mi?
Google Fotoğraflar ile ilgili güvenlik durumu bir depolama alanı olması nedeniyle merak konusu haline gelmiştir. Google fotoğraflar güvenli mi sorusu ise sunmuş olduğu güvenlikli sistem ağı sayesinde piyasa içerisindeki en..
Kalıcı Olarak Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Kalıcı olarak silinen fotoğrafların geri getirilmesi bilgisayar cihazlarında çöp kutusu klasörü içerisinden yapmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak silinen fotoğrafları geri getirme işleminin mobil cihazlarda yapılması için ise farklı uygulamaların yüklenmesi..
Güvenilir Kripto Para Siteleri ve Uygulamaları
Güvenilir kripto para siteleri ya da uygulamaları sayesinde sanal madencilik alanında karlı işlemler yapılabilmektedir. Sistemin güvenilir olmaması durumunda ise maddi kayıpların oluşma riski bulunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri ve uygulamaları..
Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchatte silinen fotoğrafların geri getirilmesi için belirli programların kullanılması gerekmektedir. Verilerin geri getirilmesini sağlayan uygulamalar sayesinde Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Snapchat uygulamasının kullanılma prensibine göre..
E-Ticarette En Çok Satılan Ürünler Nelerdir
E-ticarette en çok satışı yapılan ürünler farklı kategoriler içerisinde yer almakta olup değişkenlik göstermektedir. Farklı siteler göz önünde bulundurulduğunda E-ticarette en çok satılan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır: Kadın ve erkek..