Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi

/ 17 Şubat 2021 / 21.471 views / yorumsuz
Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Hangisi

Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye sorulduğunda tercih edilebilecek olan VPN servisleri şöyledir:

  • TunnelBear
  • ExpressVPN
  • Hotspot Shield
  • Windscribe
  • me
  • ProtonVPN

Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi araştırması yapılırken öncelikle VPN servisinin güçlü şifreleme özelliğine sahip olup olmadığına önem verilmelidir.

Android ve IOS İçin En İyi Ücretsiz VPN Servislerinden TunnelBear

TunnelBear; internette dolaşırken iz bırakmamak, önemli işlemlerde verilere üçüncü parti kişilerin erişmesini daha zor hale getirmek, erişim engeli bulunan sitelere giriş yapmak gibi amaçlar ile kullanılabilmektedir.

Sınırlı sayıda sunucusu olduğu için TunnelBear kullanarak internete bağlanıldığında, internet hızı daha düşük olabilmektedir. Aylık olarak 500 MB internetin VPN açıkken ücretsiz kullanılabilmesini sağlamaktadır. Ancak TunnelBear ile ilgili bir tweet atılır ise üst limit 1.5 GB’a kadar yükseltilebilmektedir.

En İyi Ücretsiz VPN Servislerinden ExpressVPN

ExpressVPN; 30 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı sunmaktadır. 94 ülkede toplamda 3.000’den fazla sunucusu vardır. Şifreleme ve sıfır kayıt politikaları ile kullanıcıların güvende olmasını sağlamaktadır.

Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi diye düşünenler için en iyi seçeneklerden biri olan ExpressVPN; yayın, torrent ve oyunlar için sınırsız kota sunmaktadır. VPN’in kullanım amaçlarına ek olarak; Netflix, Disney+ ve Amazon Prime Video’da bulunan içerikler ülkesinde sınırlı olanlar yurt dışına gittiklerinde ExpressVPN ile ülkesinden izlenemeyen içeriklere de ulaşabilmektedir.

İnternette Güvenli Gezinmek İçin Hotspot Shield

Hotspot Shield; günlük 500 GB veri kullanabilme imkanı sunmaktadır. Bu da yaklaşık aylık 15 saate kadar SD video izleyebilme imkanına denk düşmektedir. Yüksek hızda internet kullanımı sağladığı gibi aynı zamanda güvenli bir şekilde internette dolaşmayı da mümkün kılmaktadır.

Ücret ödemeyenler de teknik destek alabilmektedirler. Dezavantajı ise çok fazla reklam sunuyor olmasıdır.

İndirme İşi İle Çok Uğraşanlar İçin Windscribe

Windscribe; aylık 10 GB’a kadar internet kullanımı yapılabilmektedir. Torrent kullanımı serbesttir ve özellikle indirme ile sıklıkla uğraşanların tercih edebilecekleri bir VPN servisidir.

Android ve IOS için en iyi ücretsiz VPN hangisi araştırması yapanların güvenle kullanabilecekleri, detaylı gizlilik politikası ve reklam engelleme araçları olan bir VPN servisidir.


SEO Manager & Editör / Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği eğitimini 2013 yılında tamamladı. PHP programlama dilinde birçok yabancı firmaya hizmet verdi. 2019 Şubat ayında Piamet.com da SEO Manager & Editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Telefonda Olması Gereken Uygulamalar iOS ve Android
iOS ve Android telefonlarda olması gereken uygulamalar arasında; Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube, Spotify gibi uygulamalar ilk sıralarda gelmektedir. Ancak telefonda olması gereken uygulamalar iOS ve Android için insanların hayatlarındaki önceliklerine..
Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır
Instagram alışveriş özelliğini açmak için öncelikle işletme profiline sahip olunması gerekmektedir. Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; ürün kataloğunun oluşturulması ve bu katalog hesaba bağlandıktan sonra..
İngilizce Öğrenmek İçin Uygulamalar Yabancılarla Konuşarak
Yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek için uygulamalardan bazıları aşağıda verilmiştir: Cambly Verbling Live Lingua Skooli English Tutor Online Preply MyEnglishTeacher İngilizce öğrenmek için uygulamalar yabancılarla konuşarak hem daha eğlenceli hem de..
E-Ticaret Nasıl Yapılır – E Ticaret Yapmak
E-ticaret yapmak için pazarlanacak olan ürün ve hizmet belirlenmelidir. E-ticaret nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekir ise; e-ticaret yapacak olan kişinin şirket kurması zorunlu değildir. İş yeri açmaksızın satış yapabilme..
Flo İnternetten Alınan Ürün Mağazadan Değişir Mi?
Flo internetten alınan ürünün mağazadan değiştirilmesi mümkündür. Flo internetten alınan ürün mağazadan değişir mi sorusuna cevap vermek gerekir ise; Flo’nun değişim şartları kapsamında Flo’dan alınan ürün farklı bir renk veya..
Trendyol’da Satış Yapmak – Trendyol’dan Satış Yapmak İçin
Trendyol’da satış yapmak için Trendyol üzerinden satıcı kaydının oluşturulması gerekmektedir. Trendyol’da satış yapmak üzere başvuru yapanların başvuruları Trendyol tarafından değerlendirilmektedir. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise gerekli belgeler Trendyol’a ulaştırılmalıdır. Trendyol..