Teknoloji

Android Telefon Hızlandırma Programı

Android Telefon Hızlandırma Programı

Android telefon hızlandırma programı; Android cihazların çalışmalarından verim alınabilmesini sağlamaktadır. Android telefon hızlandırma programı; cihazın çalışmasında stabilite sağladığı gibi performans ve hız arttırma özelliği de bulunmaktadır. Piyasadaki bazı Android telefon hızlandırma programları aşağıdaki gibidir:

  • Clean Master
  • App Cache Cleaner
  • Greenify
  • Cleaner
  • Du Speed Booster
  • Go Speed
  • Ace Cleaner

Android Telefon Hızlandırma Programlarından App Cache Cleaner

App Cache Cleaner; önbellek temizleme uygulaması olarak sunulmaktadır. Android telefonların performanslarını artırmak için kullanılan bir uygulamadır. Telefon hızlandırma programları içerisinden en işlevli olanlardan olmasına karşın kullanıcı arayüzünden bazı kullanıcıları memnun değildir.

Uygulama yüklendikten sonra kullanılması için öncelikle açılması ve sonrasında ekrana cihazdaki programların listesinin yüklenmesinin beklenmesi gerekmektedir. Çalıştırılan uygulamaların tükettikleri hafızaların bilgisi yer almaktadır. Hepsini sil butonundan temizleme işlemi yapılabilmektedir.

Android Telefonun Daha Hızlı Çalışması İçin Greenify

Greenify; arka planda gereksiz bellek tüketen uygulamaların kapatılmasını sağlayan bir hızlandırma programıdır. Kullanımının kolay olmasının yanı sıra kullanıcı arayüzü de oldukça kullanışlıdır. Android cihazın performansını arttırmada başarılı bir uygulamadır. Pil ömrünü arttırmaktadır.

Greenify uygulamasının hem ücretli hem de ücretsiz sürümü bulunmaktadır. Uygulamanın çekirdek özellikleri ücretsiz sürümünde de vardır. Ancak ek özellikler için ücretli sürümünün alınması gerekmektedir. Android telefon hızlandırma programı olan Greenify, rootlu ve rotsuz telefonlara ayarlanabilmektedir.

Android Telefonu Hızlandırmak İçin Cleaner

Cleaner; Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışan, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere yüklenebilen bir telefon hızlandırma uygulamasıdır. Kullanımı kolay olan bir programdır. Hem ücretli hem de ücretsiz sürümü mevcuttur. İleri düzey kullanıcılar için gelişmiş özelliklere de sahiptir.

Android Cihazları Hızlandıran Programlardan Du Speed Booster

Du Speed Booster; Çinli Baidu’nun geliştirdiği bir uygulamadır. Android işletim sistemi bulunan telefon ya da tabletlere bu program yüklendiğinde; %60 oranında hızlanma gözlenmektedir.

Uygulama yöneticisi, izin yöneticisi, arama engelleyici gibi ek özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Android telefon hızlandırma programı olan Du Speed Booster; Android cihazını analiz ettikten sonra çok fazla hafıza tüketen işlemleri ölçer ve bu işlemlerin hızlarını arttırmaya odaklanır.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL