Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü

/ 14 Ocak 2021 / 24.658 views / yorumsuz
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü

Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat Bilgi’nin eski sevgilisi aradı ve telefonunda eski sevgilisinin aradığını gören kadın, acımasızca kocasını bıçaklayarak öldürdü.

Karısı Kocasını Bıçaklayarak Öldürdü

Geçtiğimiz günlerde, Sancaktepe’de meydana gelen olayda anlatılanlara göre 38 yaşında olan Vedat Bilgi, 13 yılık evli olduğu karısı Gülşen Bilgi’yi 3 sene önce terk etmişti. Vedat Bilgi, kısa süre önce eşine tekrar dönmüş ve barışma teklifini söylemişti.

Barışma teklifini, adamın karısı kabul etmişti. Vedat Bilgi, eşinin teklifini kabul etmesi ardından evine döndü.

Gülsen Bilgi, kocasını ertesi sabah kahvaltı yapmak için iş yerine davet etti. Sabah sekiz sularında karısının iş yerine giden adam, karısıyla kahvaltı etmeye başladı. Ancak ikilinin mutlulukları uzun sürmedi. Eşlerin kahvaltı ettiği sırada adamı telefonuna gelen arama her şeyi bir anda değiştirdi.

Kocasını Şiddetten Öldüren Kadın Tutuklandı

Adamın çalan telefonunda, eski sevgilisinin adı yazıyordu. Ayrıldıktan sonra Vedat Bilgi’nin bir süre görüştüğü kadının, tekrar Vedat Bilgi’yi araması, Gülşen Bilgi’yi sinirlendirdi. Gülşen Bilgi sinirlerine hakim olmak istemedi ve gerginlik alevlendi. Eline bıçak alan Gülşen Bilgi, kocasını öldüresiye birkaç yerinden bıçakladı.

Vedat Bilgi yardım istedi ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bıçaklanarak şiddetten öldürülen erkekler haberindeki Vedat Bilgi’nin hayatı, orada acımasızca son buldu. Olay yerinde hayatını kaybeden adam otopsiye gönderilirken, kocasını canice bıçaklayarak öldüren kadın tutuklandı.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi
Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Geçer
Çamaşır suyu lekesinin geçmesi için alkol veya karbonat gibi maddeler kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır suyu lekesi nasıl geçer sorusunun cevapları ile leke geçirilemez ise; bu durumda lekenin olduğu bölge kumaş boyası..