Gündem

Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü

Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü

Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat Bilgi’nin eski sevgilisi aradı ve telefonunda eski sevgilisinin aradığını gören kadın, acımasızca kocasını bıçaklayarak öldürdü.

Karısı Kocasını Bıçaklayarak Öldürdü

Geçtiğimiz günlerde, Sancaktepe’de meydana gelen olayda anlatılanlara göre 38 yaşında olan Vedat Bilgi, 13 yılık evli olduğu karısı Gülşen Bilgi’yi 3 sene önce terk etmişti. Vedat Bilgi, kısa süre önce eşine tekrar dönmüş ve barışma teklifini söylemişti.

Barışma teklifini, adamın karısı kabul etmişti. Vedat Bilgi, eşinin teklifini kabul etmesi ardından evine döndü.

Gülsen Bilgi, kocasını ertesi sabah kahvaltı yapmak için iş yerine davet etti. Sabah sekiz sularında karısının iş yerine giden adam, karısıyla kahvaltı etmeye başladı. Ancak ikilinin mutlulukları uzun sürmedi. Eşlerin kahvaltı ettiği sırada adamı telefonuna gelen arama her şeyi bir anda değiştirdi.

Kocasını Şiddetten Öldüren Kadın Tutuklandı

Adamın çalan telefonunda, eski sevgilisinin adı yazıyordu. Ayrıldıktan sonra Vedat Bilgi’nin bir süre görüştüğü kadının, tekrar Vedat Bilgi’yi araması, Gülşen Bilgi’yi sinirlendirdi. Gülşen Bilgi sinirlerine hakim olmak istemedi ve gerginlik alevlendi. Eline bıçak alan Gülşen Bilgi, kocasını öldüresiye birkaç yerinden bıçakladı.

Vedat Bilgi yardım istedi ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bıçaklanarak şiddetten öldürülen erkekler haberindeki Vedat Bilgi’nin hayatı, orada acımasızca son buldu. Olay yerinde hayatını kaybeden adam otopsiye gönderilirken, kocasını canice bıçaklayarak öldüren kadın tutuklandı.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL