Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi

/ 27 Ocak 2021 / 18.615 views / yorumsuz
Adana’da Erkek Cinayeti! Kocasını Tüfekle Öldürdü, Kazaydı Dedi

Erkek cinayeti bitmiyor. Şiddetten öldürülen erkekler sırasında, geçtiğimiz günlerde Adana’da polis ekiplerine ölüm olayı ihbarı geldi. İhbarı alan ekipler hemen olay yerine geldi. Yapılan soruşturmanın ardından kocasını öldüren kadın göz altına alındı.

Kocasını öldüren kadın pompalı tüfekle vurmuş

Edinilen bilgiye göre Adana’nın merkez ilçesi Seyhan’ın gökçeler mahallesinde silahla öldürme vakası meydana geldi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi.

Olay yerine gelen polislerin ve sağlık ekiplerinin araştırması üzerine, 33 yaşındaki Hakan Özbey’in, pompalı tüfekle vurularak öldürüldüğü kaydedildi. Kocasını pompalı tüfekle şiddetle öldüren kadın, polis ekipleriyle karakol merkezine götürüldü.

Kocasını öldüren kadın açıklama yaptı! Kazaydı

F. Özbey tarafından işlenen cinayet, görgü tanıkları tarafından da doğrulandı. Yakınları tarafından mutfakta konuştukları sırada tartışma yaşadıkları, Hakan Özbey’in kadının eline pompalı tüfek vererek kendisini öldürmesini istediği açıklandı.

Çıkan tartışma sonrasında kadının elindeki pompalı tüfeğin ateş aldığı bildirildi. Kocasını acımasızca öldüren kadın tarafından verilen ilk ifade de kazaydı dediği ortaya çıktı.


Genel Editör / İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde lisansını tamamladı. Milliyet Gazetesi'nde staj yaptı. 2019 Mayıs ayı itibari ile Piamet.com Genel Editör, unvanına imza attı.

Benzer Konular
Uşakta Dehşet Anları! Kocasını Defalarca Bıçaklayarak Öldürdü
Geçtiğimiz gülerde Uşak’ta bir erkek cinayeti daha yaşandı. Uşak’ın merkez ilçelerinden birinde meydana gelen olayda kadın eşini bıçaklayarak öldürdü. Kadın hemen tutuklandı ve ceza evine gönderildi. Eşini bıçaklayarak öldüren kadın..
Kocasını Keserle Öldürdü Acımasız Kadın Gözüm Kararmış Dedi
Şiddetten öldürülen erkekler bir cinayet daha, geçtiğimiz günlerde Konya’da bir erkek cinayeti ile meydana geldi. Bir kadının 28 yıllık eşini, başına keserle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren kadın, kasten..
Kocasını Öldürdü, Kanını İçti Sonra İlişkiye Girdi İğrenç!
Geçtiğimiz günlerde şiddetten ölen erkekler ve erkek cinayeti haberinde, Rusya’da Rep şarkıcısı olan Alexander’in ölümüyle çalkalandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal, eşini kıskançlık krinize girerek öldürdü. Cani kadın kocasını öldürdü, sonra..
Yusuf Turhan – Yusuf Turhan Kimdir ve Hakkında Bilgi
Yusuf Turhan, 01.03.1981 yılı, Bingöl ili Karlıova ilçesi doğumludur. Ova Aşireti lideri Turhan, genç yaşta aile dostlarının bulunduğu Kocaeli bölgesi Dilovası ilçesine yerleşmiştir. Dilovası’nda yaşamını sürdürmeye gelen Turhan bir dönem..
Bir Arama Yüzünden Kocasını Acımadan Bıçaklayarak Öldürdü
Şiddetten ölen erkekler haberindeki Feci olay, İstanbul’da meydana geldi. 3 çocuk annesi olan Gülşen Bilgi ve eşi Vedat Bilgi ayrılmıştı. 3 sene sonra tekrar barışan karı koca, kahvaltı yaparken Vedat..
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Geçer
Çamaşır suyu lekesinin geçmesi için alkol veya karbonat gibi maddeler kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır suyu lekesi nasıl geçer sorusunun cevapları ile leke geçirilemez ise; bu durumda lekenin olduğu bölge kumaş boyası..