2019 Moda Trendleri

/ 14 Mayıs 2019 / 86 views / yorumsuz
2019 Moda Trendleri

2018 yılını geride bırakmakla kalmayıp birçok trendi de arkamızda bırakarak 2019’a bomba gibi trendlerle giriş yapmış bulunuyoruz. Peki, ama bu sene bizi bu kadar heyecanlandıran 2019 moda trendleri nelerdir?

2019 moda trendleri

2019 Moda Trendleri Gözdesi Hayvan Desenleri!

Zebra, Leopar, Yılan ve daha da fazla hayvanın deseni; kıyafetlerde, çantalarda, ayakkabılarda hatta çeşitli aksesuarlarda dahi bizlerle. Günlük hayatında iddialı parçaları kullanmayı sevenler için oldukça sevindirici bir trend! Leopar desenli bluzlar, zebra desenli elbiseler, yılan derisi deseniyle gömlekler oldukça iddialı ve dikkat çekici. Her yere uyum sağlayabilen hayvan deseni, 2019 moda trendleri arasında da oldukça popüler. Moda tasarımcıların gözdesi olan hayvan deseni ise leopar.

Kıyafetlerde daha da feminen ve vahşi duran leopar deseni adeta güç ve otoriteyi göz önüne seriyor. Şundan eminiz ki hayvan deseni kullanılan her kıyafette feminenlik, otoriterlik ve asilik söz konusu ve bu kıyafetleri tercih eden kadınlar, kıyafetiyle bir bütün olmak istiyorsa bu özellikleri kişiliğinde de taşımalı. Bu sayede hangi hayvan desenini taşırsanız taşıyın bir bütün olarak şüphesiz ki oldukça iddialı gözükeceksiniz. Küçük bir tavsiye daha! “Ben günlük hayatımda sadelikten yanayım ama oldukça trend olan hayvan desenini de üzerimde taşımak istiyorum” diyorsanız, sade bir elbiseyi ince leopar ya da piton desenli bir kemerle taçlandırabilirsiniz.

2019 moda trendleri

2019 Moda Trendleri: Göz Alıcı Neonlar

Artık günlük hayata kadar inen dikkat çekici, iddialı ve kendini kanıtlamış parçalar 2019 ‘da her yerde göreceğimiz trendler arasında. Yeşil, sarı, turuncu gibi her renkte göz alıcı neon parçaları kombininize hiç çekinmeden ekleyebilir, sokak modasında da tarzınızı farklı kılabilirsiniz. Kim Kardashian’ın başlattığı bu trendi insanlar çok sevmiş durumda ve günlük hayatta da her alanda kullanmaktalar.

Neon bustiyerler, neon atletler, neon çantalar, neon ayakkabılar, neon ojeler hatta neon rujlar bile görebilmek mümkün. 2019 moda trendleri arasına çoktan girmiş olan bu ilginç ve bir o kadar göz alıcı trendde siz de yerinizi alın. Artık her mağazanın, ünlü markaların vitrinlerinde neon parçalar görmek mümkün, tarzınıza ve stilinize göre size en uygun olan neon parçayı seçip çabucak kapın!


Genel Editör / Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. Hürriyet Gazetesi'nde yazarlık yaptı. 2019 Temmuz ayı itibari ile Piamet.com da genel editör unvanında yer aldı.

Benzer Konular
Vücut Tipine Göre Giyinme Tüyoları Erkek Kadın
Vücut tipine göre giyinme tüyoları eşliğinde güzel ve şık giyinmek için modayı takip etmek elbette önemlidir. Ancak yalnız başına yeterli değildir. Kendinize yakışan kıyafetleri giyinmek için öncelikle vücut tipinizi belirlemeniz..
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Kadın
Yüz şekline göre saç modelleri, erkek ve kadın bireyler dış görüşünüze önem veriyorsanız, saç şeklinizin yüzünüze göre olması gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir saç kesimi beğenmediğiniz tarafları gölgelerken, beğendiğiniz tarafları da..
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli Tesettür
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli tesettür konusunda en önemli detaylardan biri, vücutlarını tanıyıp fazlalıklarının olduğu bölgeyi zayıf gösterecek bir kombin yapmaları gerekmesidir. Tesettürlülerin zayıf görünmek için nasıl giyinmesi gerektiği tavsiyesi..
Genç Gösteren Tesettür Giyim Modelleri
Genç gösteren tesettür giyim modelleri tesettürlü kadının kendi tarzını yansıtması için önemlidir. Genç gösteren tesettür giyim modellerinin arasında seçim yapılırken hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasına da dikkat edilmelidir. Gün boyunca kendilerini daha rahat..
Modern Tesettür Giyim Tarzları
Modern tesettür giyim tarzları ; kişinin yaşam tarzı hakkında bilgi edinilebilmesine fırsat vermektedir. Tesettürlü kadınların kendilerini ve yaşam tarzlarını tanımaları durumunda; alışverişlerinde ürün seçmeleri daha kolay olmaktadır. Modern tesettür giyim..
Eşleri Ünlü Olmayan Ünlüler Türk
Eşleri ünlü olmayan Türk ünlüler; oldukça fazla sayıdadır ve genellikle magazinde çok fazla yer almayı tercih etmeyen kişilerdir. Eşleri ünlü olmayan ünlüler içerisinde olanların bazıları; Tarkan gibi hayranları ile evlilik kararı..