Moda

2019 Moda Trendleri

2019 Moda Trendleri

2018 yılını geride bırakmakla kalmayıp birçok trendi de arkamızda bırakarak 2019’a bomba gibi trendlerle giriş yapmış bulunuyoruz. Peki, ama bu sene bizi bu kadar heyecanlandıran 2019 moda trendleri nelerdir?

2019 moda trendleri

2019 Moda Trendleri Gözdesi Hayvan Desenleri!

Zebra, Leopar, Yılan ve daha da fazla hayvanın deseni; kıyafetlerde, çantalarda, ayakkabılarda hatta çeşitli aksesuarlarda dahi bizlerle. Günlük hayatında iddialı parçaları kullanmayı sevenler için oldukça sevindirici bir trend! Leopar desenli bluzlar, zebra desenli elbiseler, yılan derisi deseniyle gömlekler oldukça iddialı ve dikkat çekici. Her yere uyum sağlayabilen hayvan deseni, 2019 moda trendleri arasında da oldukça popüler. Moda tasarımcıların gözdesi olan hayvan deseni ise leopar.

Kıyafetlerde daha da feminen ve vahşi duran leopar deseni adeta güç ve otoriteyi göz önüne seriyor. Şundan eminiz ki hayvan deseni kullanılan her kıyafette feminenlik, otoriterlik ve asilik söz konusu ve bu kıyafetleri tercih eden kadınlar, kıyafetiyle bir bütün olmak istiyorsa bu özellikleri kişiliğinde de taşımalı. Bu sayede hangi hayvan desenini taşırsanız taşıyın bir bütün olarak şüphesiz ki oldukça iddialı gözükeceksiniz. Küçük bir tavsiye daha! “Ben günlük hayatımda sadelikten yanayım ama oldukça trend olan hayvan desenini de üzerimde taşımak istiyorum” diyorsanız, sade bir elbiseyi ince leopar ya da piton desenli bir kemerle taçlandırabilirsiniz.

2019 moda trendleri

2019 Moda Trendleri: Göz Alıcı Neonlar

Artık günlük hayata kadar inen dikkat çekici, iddialı ve kendini kanıtlamış parçalar 2019 ‘da her yerde göreceğimiz trendler arasında. Yeşil, sarı, turuncu gibi her renkte göz alıcı neon parçaları kombininize hiç çekinmeden ekleyebilir, sokak modasında da tarzınızı farklı kılabilirsiniz. Kim Kardashian’ın başlattığı bu trendi insanlar çok sevmiş durumda ve günlük hayatta da her alanda kullanmaktalar.

Neon bustiyerler, neon atletler, neon çantalar, neon ayakkabılar, neon ojeler hatta neon rujlar bile görebilmek mümkün. 2019 moda trendleri arasına çoktan girmiş olan bu ilginç ve bir o kadar göz alıcı trendde siz de yerinizi alın. Artık her mağazanın, ünlü markaların vitrinlerinde neon parçalar görmek mümkün, tarzınıza ve stilinize göre size en uygun olan neon parçayı seçip çabucak kapın!


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL