Gündem

2019 Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Listesinde Bir Türk

2019 Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Listesinde Bir Türk

Geçtiğimiz günlerde ABD merkezli yapılan bir oylama ve anket sonucunda dünyanın en yakışıklı erkekleri ve en güzel kadınları seçildi. Ülkemizden Hande Erçel, bu oylamanın en güzel kadını unvanına kavuştu. 2019 dünyanın en yakışıklı erkekleri kategorisinde ise ilk 100 isim belirlendi. Bu isimlerin içinde Kıvanç Tatlıtuğ, Barış Arduç ve Çağatay Ulusoy gibi Türklerin yer alması ayrıca gurur kaynağımız oldu.

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Listesi 2019;

Yapılan anketin sonucunda pek çok yakışıklı isim geçen yıl giremediği bu listede yer aldı. Dünyanın en yakışıklı erkek isimleri Türkiye’den, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ve Barış Arduç gibi isimler ilk 50’ye girdi. Bunların yanında Kerem Bursin 65. Sırada yer alırken Cam Yaman ise 71. Sıraya girmeyi başardı. İşte dünyanın en yakışıklı erkeklerinden bazıları…

Zayn Malik;

Listenin ilk sırasında Zayn Malik ismi yer alıyor. Pakistan asıllı olan İngiliz şarkıcı ve söz yazarı olan Malik, adeta genç kızların sevgilisi durumunda. Sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisinin olduğu biliniyor.

Chris Hemswort;

Star Trek filmiyle sinema dünyasına admı atan Chris Hemswort, en yakışıklı erkekler sıralamasında ilk 2’de yerini almış durumda. Ünlü oyuncu başarılı performansı ile Avustralya’daki en iyi genç erkek yetenek dalında Logie Ödülünü almaya layık görülmüştür.

Kim Taehyung ;

Listenin 3. sırasında yer alan Kim Terhyung henüz çok genç olmasıyla dikkat çekiyor. 23 yaşında olan ünlü olan şarkıcının sahne adı V’dir. Güney Korelidir ve hem şarkı yazarlığı hem de oyunculuk yapmaktadır.

 

Chris Evans;

Asıl adını Christopher Robert Evans olarak bildiğimiz oyuncu Chris Evans, 2019 dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralamasında 4. Sırada yerini alıyor. Marvel filmlerinden tanıdığımız ve unutulmaz Kaptan Amerika rolünde oynayan Evans, en iyi dövüş sahnesi dalında MTV ödülünü almıştır. Oyuncunun daha pek çok ödülü olduğu da bilinmektedir.

Jamie Dornan;

Jamie Dorman, BAFTA adıyla tanıdığımız oyuncu ve müzisyendir. Marie Antoinette filminde oynadığı Axel rolüyle tanınan ve çok sevilen oyuncu, listemizin 5. sırasında yer alıyor.

Çağatay Ulusoy;

Dünyanın en yakışıklı erkekleri listesinde Türk olarak, Çağatay Ulusoy’da bulunuyor. Dizi, model ve oyuncu kategorilerinde, en çok beğenilen isimlerden. Çağatay Ulusoy, 2018 yılının en yakışıklı dünya erkekleri listesinde de oldukça iyi bir yer edinmişti. Çağatay Ulusoy, dünyanın en yakışıklı erkekler listesine, 2019 yılında  6. sırada girdi.

 

 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL